|
|
| ZPRÁVY
V BŘEZNU 2002 |
6. března.02 10:06 ZuVla
Ahoj
všichni,
nebojte se chodit do hospody včas, Fanča tam na Vás čeká
už od půl šesté. Taky z JiMiho už se stává štamgast, který jen pravidelně
obměňuje spoluhráče, včera například zabezpečoval hudbu s Roulinem.
Jinak fotky, pivo, řev jako obvykle. Dnes večer se sejdeme u Ally,
Alla si žádá u pánů černé slipy a baterku, ale nejsou nutnou podmínkou,
Alla spíš oželí slipy než Vaši neúčast, pánové!!
V březnu je poměrně volno (co velikonoce ?), ale pak už to
začne.
V pátek 5. Dubna je Intelektuální bál TAKu v Masarykových
kolejích, zatímco v sobotu 6. dubna se můžete zcela neintelektuálně
opít v Baráčnické rychtě (nezaměňovat s Malostranskou Besedou) na
Blues bálu TURASu. Od 20:02 do 02:02 můžete poslouchat desítky jamujících
muzikantů za symetrických 99 Kč.
Za týden v sobotu 13. dubna začne Boj o poklad až v Berouně,
ale do Řevnic bychom měli posléze taky dorazit.
Vzdor Velvarům jsme další týden (19.4. - 21.4) Kučerou srdečně
zváni na jarní Křivoklát. Tentokrát zdoláme trasu Pecka - Zvičina
- Kuks.
1. máje Vás zveme jako vloni na Cykločundr uprostřed týdne.
Sejdeme se na metru Skalka v 10:30 a pojedeme tentokrát za menhiry
a novými přívětivými hospodami směrem na východ.
Na Stezku (oficiálně středa 8.5. - neděle 12.5.) rozdával
šéf přihlášky, ale frakce Podsedická facka se nemůže dočkat, a tak
jede už v úterý večer 7.května do Lnářů. Hospoda a ubytovna Nikotinova
kamaráda se nás již těší.
P.S. Můj nový, ale poměrně stále vybitý mobil má číslo 0724
... ««
NAHORU |
11. března 13:49 ZuVla
Ahoj všichni,
na zdařilém večírku u Ally, (kde se mj. rozmotávalo Hadí
klubko, obdivovala internetová morčata a ještě hluboko po půlnoci
mimořádně souzněly kytary Petra Koppa a pana Provázka) se domluvila
další slavnost.
Tentokrát Růžencová, protože nás pozvala Naďa Halašková do
svého nového bytu v ... u stanice metra Skalka. Kromě nového bytu
má Naďa nový telefon do ordinace 74..., nový telefon domů 74...
a nový zvonek, na který budeme zvonit v úterý (mezi Bělkami) 26.
března.
P.S. Odstranily se další informační mezery ve čtrnáctkovém
adresáři. Úplně nový mail mají Helena Jeřábková helena.jer@...cz
Jirka Veverka jveverka@...cz Milada Větrovcová Vetrovcova@...cz
a staronový Michal Martina mmartina@...cz Ivan Lejčar alejcar@...cz
««
NAHORU |
11.3.02 14:53 ZuVla
Ahoj
ještě jednou,
omluvám se za frekvenci pošty, ale teď mi Lenka volala, že
tento čtvrtek 14.2. v 19 hodin se budou v divadle Na Zábradlí v
přítomnosti Ivana Vyskočila, Leoše Suchařípy a Přemysla Ruta slavit
70. narozeniny Ivana Vyskočila čtením jeho povídek. Lístky jsou
zadarmo, ovšem není možná žádná rezervace, takže bez záruky je možné
přijít po šesté k pokladně a vyzvednout si lístky. Kdo by měl zájem,
zavolejte Lence (74...) a zkusíme nějaké vybojovat. V případě neúspěchu
můžeme navštívit nějakou přívětivou hospodu poblíž. ««
NAHORU |
11. března 15:33 JiJi
A my si myslíme, že vše umíme, když eskymujeme s kajakem a s kanoí.
Člověk se musí pořád učit, jsou i jiné lodě....... Zde pohlédni,
co je možné: http://koti.mbnet.fi/~ soldier/towboat.htm
««
NAHORU
|
12. března - šéf
Pozvánka
na Stezku
Posílám předběľnou pozvánku na 44. Stezku, předběľnou proto,
ľe zatím nemáme jeątě definitivně potvrzené noclehy (kormě posledního,
který bude v Kolinci). Jak jsem vám jiľ psal začátkem roku a zodpovědní
praľáci to dostali i písemně (zodpovědní jsou ti, kteří chodí do
hospody pod Bělkou) bude Stezka letos v termínu od 8. do 12. května
se zakončením na hradě Velhartice. Podle propozic pořadatele (4.trasa)
ľádám ty, kteří se chtějí řádně přihlásit (tj. chtějí odznak apod.),
aby se mi ozvali (mimopraľątí) event.zaplatili (praľáci) nejpozději
do 8. (osmého) dubna !! Základní zápisné je letos pro nečleny TAKu
100,- Kč, pro členy 70,- (slevu nám nezáviďte, nebo» je to sleva
ve stylu: "nechci tu slevu zadarmo"). Pokud budete chtít
jet zpátky zvláątní stezkovým vlakem (skvělá atmosféra a důstojná
tečka za Stezkou !!!), tak to bude jeątě o 100,- více (letos prý
vlak pojede mnohem lépe neľ loni !!). Aľ budeme mít potvrzené noclehy,
tak jeątě poąlu vąem normální pozvánku. TAK ahoj na Stezce !! PS:
Jeątě mám dost lístků na TAkový Inteletuální bál na pátek 5.dubna.
Zájemci ozvěte se !! Na bále budou draľąí !! ««
NAHORU |
13. března 15:40 JkV(D)
Aktualizované
Trasovní adresárium v příloze ««
NAHORU |
14.3.02 10:21 JkV(D)
Před chvílí jste dostali přeposlaný dopis o možnosti cesty na Sicilii.
Pochází z TAKového mejlového světa, který je definován v kolonce
mejlu "Věc:" znakovou skupinou ***tak. Tyto dopisy přepozasílám
do mejlového Adresária Trasy 14 zcela automaticky, tj. aniž mnohé
z nich čtu. Je možné, že ty z Vás, kteří máte mejl přes telefonní
drát, to občas sere, protože Vám je linka blokována přenosem někdy
i obsáhlejších souborů, který pro Vás notabene ve většině případů
nejsou důležité. Abych dělal třiditele mejlů došlých z TAKových
luhů a hájů a posílal jen to pro Trasu 14 relevantní, to pochopitelně
možné není .... čas jsou peníze!!! Proto nabízím následující řešení:
1. Vytvořím si paralelní adresář T14, který za začátku bude
totožný s tím, který používám a bude nadále používat pro interní
vnitrotrasovou komunikaci (viz včerejší verze Adresária Trasy 14).
2. Na onen paralelní adresář Vám budu dál přeposílat AUTOMATICKY
vše, co přijde z okruhu ***tak.
3. Kdo z Vás o toto přeposílání nestojí, sdělte mi to a já
Vás z tohodle paralelního adresáře odstřelím. 4. Výsledný efekt
bude tento: Někdo bude dostávat jen mejly, které vytvořím já sám,
vnitrotrasové mejly, které já doupravím či doplním nebo které uvědoměle
uznám za vhodné k přeposlání. Jiní budou dostávat výše uvedené,
ale i automaticky přeposílanou a tudíž netříděnou poštu z okruhu
***tak. 5. Tak vazmožno???????? ««
NAHORU |
14. března 12:40 šéf
Ahoj!
Už jsem se sám chystal, že ti napíšu ohledně přeposílání
Takových e-mailů, protože je dostávám automaticky taky a mít je
ještě jednou je už naprosto neúnosné !! Takže pokud chceš nadále
přeposílat Takové e-maily na čtrnáctku, tak prosím o vyřazení z
adresáře. ««
NAHORU |
14. března 12:43 MiTi
Prosim jen o vnitrotrasove informace
a pripadne ty sitsi Taskove, ktere sam uznas za vhodne Dik
|
14. března 12:58 LuLe
Nazdar
Honzo
Pokud uvedené zrealizuješ, tak mne z alternativního seznamu
prosím vynech. Dostávám zprávy z ***TAK přímo a tvoje zprávy je
tudíž dublují. Díky. PS: Jinak musím přiznat, že tvoje aktivita
je pro mne velice inspirativní co se týká trasy 16.
««
NAHORU
|
14. března 14:40 EvLi
Prosím
taky vyškrtnout - mám na to delegovaného rodinného zástupiče! ««
NAHORU |
18. března 08:29 HoDu
Zuzano,
Jano, prosím Tě, bylo by těch 96 slok k poslání také na moji adresu?
(Abych se více vzdělal). Díky předem za zaslání, nebo za informaci,
že to nejde, protože to není nabušené přes klávesnici do PC ««
NAHORU |
18. března 12:16 JaVor
Pěkné
předjarní ahoj všem,
blíží se termín Stezky, tedy i termín inovace kompletního
Adresária T14. Tedy prosím: 1. Dodejte mi všechny změny,
které se Vám přihodili (přečíslování, nová tel. č. do z., nové adresy
apod.).
2. Napište mi, ve kterém formátu ( *.xls, *.doc) a zda vůbec,
chcete kompletní Adresárium poslat. Jinak zašlu ve změněném, tedy
lépe tisknutelném formátu *.xls. Na Stezku přivezu pár výtisků pro
nemejlisty a přespolní. Pro ostatní bude Adresárium k dispozici
na slezině.
3. Připomínám návrh na poplatek 14 Kč za Adresárium T14 do
společné kasy.
4. Dodejte mi, prosím, datum narození ve formátu den a měsíc.
V tomto bodě jsou velké nedostatky. Mně bylo v nedávné době velmi
líto, že jsem nevěděla o Stáně, tedy nemohla čímkoli potěšit. A
takových je ještě několik. Myslím, že o sobě víme mnohem soukromější
věci, není tedy stran narozenin co tajit a bude pak na každém, jak
s touto informací naloží. Samozřejmě respektuji, že si někdo nepřeje
tuto informaci zveřejnit, ale 5 × 14 Vás určitě není.
Honzo, mně také neposílej ***tak, dostávám tyto informace
z první ruky. Přesto děkuji za aktivitu. Z emajlového Adresária
Ti asi vypadli (nebo již adresy nemají?): Jánský Petr - ...@...cz
Vrbová Eva - ...@...cz Matyášová Zdeňka - ...@...cz (příp. není
její jméno zmíněno u Jirky N.) Kuchařová Sonja - ...@...cz (myslím,
že by také chtěla se zapojit do dění a úžasných diskusí T14)
««
NAHORU
|
18. března 12:24 ZuVla
Ahoj,
chci samozřejmě poslat adresář, ve všech verzích, ve kterých
vychází. Zároveň chci oznámit změnu mobilu 0724 018 124. A doufám,
že jsi zaznamenala změny (Michal Martina) a nové maily Heleny Jeř.,
Veverky a Milady Větr., které jsem posílala nedávno ««
NAHORU |
19. března 06:38 HoDu
Díky Vám oběma za aktivity stran informovanosti členů 14 o dění
v T14. Bude mi stačit zasílání jen věcí 14-kových. Oběma jsem Vám
teď po ránu nafaxoval zadní stránku obálky, ve které dostávám od
Českého telekomu výpisy za telefon. Netušil jsem, že má Jana takový
Takový vliv (nebo dokonce vlif), že zdarma můžeme volat o informace
o ČTRNÁCTCE, jak praví poslední řádek textu faxu. Ještě jsem to
nezkoušel .......... Přišlo mi, že oba pracujete na informovanosti
nás mimopražských paralelně, a každý k tomu využíváte jiné medium.
Mnoho zdaru přeje Honza Dušák Měl jsem i pocit, že minulý týden
měla Zuzana volno.
««
NAHORU
|
19. března 08:26 EvVr
Zbyvaji
mi posledni listky do Divadla v Dlouhe na ctvrtek 21.3. predstaveni
Obrazy francouzske revoluce. Sejdeme se v 18.45 pred divadlem, listky
po 140 Kc a prihlaste se na eva.vrbova@...cz nebo na 85... ««
NAHORU |
20. března 10:51 ZuVla
Ahoj všichni,
Včera to dlouho vypadalo, že si budeme nerušeně (slibovaná
hudba nedorazila) vyměňovat zážitky a informace, ale kdo nezažil
včerejší nájezd asi 40 mladých Italů na Bělku, neví, co je hluk.
Většina stezkařů předčasně opouštěla rozpitá piva, pita a becherovky
a rozpovídané příběhy a prchala z hospody zřejmě i bez zaplacení.
Takovou sekyru jsme už dlouho nezažili.
Příští úterý 26. března se sejdeme v novém, krásném vybíleném
bytě Nadi Halaškové v ... Vystoupíte z metra Skalka na straně Alberta
a okolo kamenů (ty si pamatujte, tam bude sraz cykločundru při jízdě
za menhiry 1. máje) se vydáte šikmo doprava od hlavní silnice k
poslední řadě paneláků. Když půjdete déle než 2-3 minuty, tak už
jdete špatně a volejte SOS 74...
Na 5. dubna má lístky Vláďa Roith, na 6. dubna na Turas Blues
bál v Baráčnické rychtě (a 99 Kč) mám lístky já. V neděli si unavení
tanečníci mohou zacvrnkat kuličky na náplavce u Vojanových sadů
a chodit se občerstvovat do nově otevřené (a zatím skvělé) Malostranské
pivnice přes ulici.
Radek Chloupek dokompletoval noclehy na Stezku. My, co se
nemůžeme dočkat, už budeme mít předstezkový nocleh v úterý 7. května
ve Lnářích - v přízemí hospoda, v patře ubytovna - vše zajistil
Nikotin, který nás tam i na večer doprovodí. Ostatní, co se bojí
tolika stezkových večerů, vyrážejí ze Smíchova autobusem ve středu
ráno v 8:10. Radek nabízí, že zajistí zájemcům místenky (chloupek.r@...cz).
Pak už bude přepenzionováno. 8. května Františkov (u Kvildy) - penzión
Františkov 9. května Filipova Huť - penzión Korýtko 10. května Srní
- penzión Forward (bývalý Plastimat) a nakonec stará dobrá hospoda,
kterou zajistil v Kolínci na 11. květen JiMi. ««
NAHORU |
25. března 09:30 JkV(D)
Několik dotazů na tohle téma už přišlo - čili odpoveď všem: VI.
Letní cykločundr Trasy Čtrnáct bude tradičně v tradičních končinách,
čili sraz (asi) Čt 4. 7. večer či ráno v pátek 5. 7. Ve Stráži na
d Nežárkou. Návrh trazy 2002 dodám na Stezce, ale nejprve jest třeba
učuniti generální rozhodnutí: Protože nám ale státní svátek (drze)
zaplul do víkendu, uvažujme o těchto variantách: A) s nadelšením
o pondělek 8. 7. B) s přidáním nultého dne, tj. středy 3. 7. a to
v podobě okružní (Stráž nad Nežárkou - někam - Stráž nad Nežárkou)
C) s přidáním nultého dne, tj. středy 3. 7. a to v podobě lineární
(např. Lhotka - Stráž nad Nežárkou, tj. cca 45 km; ve Lhotce možno
zaparkovat pár aut) D) nic nepřidávat, tj. reálně zkrátit o den
(potažmo o nějaké kilometry, o nějaká piva...) Potenciální účastníci
letošního cykločundru jsouť povinni mi sděliti, kterou s těchto
variant preferují. Já pochopitelně hlasuji pro variantu "C".
««
NAHORU
|
26. března 02:25 JiPea
Ahoj vsem!
Nasledujici informace k Vam prichazeji v anglickem jazyce.
Omluvy vsem, kdo mluvi jinymi jazyky. V danem pripade nestaci jen
mluvit, ale je nutne napsat maximum 2000 slov v anglickem jazyce
na nize uvedena temata. Samozrejme za odmenu! Are you interested
or know of someone who would be? Read on. Zdravi Vas Jitka PRIZE
WRITING COMPETITION Are you interested in an English writing competition?
The British Czech and Slovak Association have one this year, with
a prize of Ł300. It is for a piece of original writing of up to
2,000 words, in English. The subject should be the links between
Britain and the Czech or Slovak Republics, or society in transition
in the Czech or Slovak Republics since 1989.Details can be found
on the BCSA website, www.bcsa.co.uk, on the 'Specials' page. The
closing date is 30 June 2002. ««
NAHORU |
26. března 14:04 JaVor
Ahoj všem,
některá varování, prosby apod. mně přicházejí několikrát.
To by nebylo až tak nenormální, kdyby zprávy nepřicházely duplicitně
od čtrnáctkových. A některé zprávy mi zase nepřijdou vůbec, jak
se dozvídám z následných reakcí. Ukázněte se tedy, prosím, věnujte
chvíli času svému distribučnímu adresáři (máte adresárium a čerstvě
e-mail adresář od JkV(D)). Díky. Přeju všem hezké Velikonoce. ««
NAHORU |
28. března 12:49 JiKo
Ahoj vespolek,
budim Vas najednou v poledne tolik, abych si zlepsil nadeji
ze mi nekdo odpovi. Rad bych vedel, jak zni presne, nebo alespon
priblizne snad skotska modlitba muze, ktera zacina "Boze dej
mi silu, abych ..." Diky predem, za zamysleni. Hezke Velikonoce!
««
NAHORU
|
28. března 13:07 SoKu
Jiří, slyšela jsem to jako španělské přísloví: Pane Bože
dej mi sílu přijmout vše, co nemohu změnit, odvahu změnit vše, co
změnit mohu, a rozum rozpoznat vždycky, co je co. Krásné Velikonoce
všem přeje Sonja ««
NAHORU |
28. března 13:27 LiBe
prosim o vymazani z email listu a o nezasilani zadnych emailu
dekuji ««
NAHORU |
28. března 13:32 paní Xy
Važeny pane Jirko,
Nemohu si Vas približit, jak se vlastne zname? Moje nova
adresa je: Bela@...no I presto Vam rada odpovidam, proto e tohle
je moje nejoblibenej i modlitba, tedy predpokladam, že mluvime o
te same. "Pane Bože, dej mi klid, abych prijimal veci, ktere
nemohu zmenit, Odvahu, abych zmenil veci, ktere zmenit mohu A moudrost,
abych je umel od sebe odlišit." V anglictine je to: Lord, grant
me the serenity to accept the things that I cannot change, The courage
to change the things that I can change And the wisdom to know the
difference. Nikdy jsem neslyšela, že by tato modlitba byla skotska,
ale nevim, kde je jeji puvod. Ja osobne jsem sly ela, e Paul de
Kruif ji pou ival ve sve knize: "Sam proti ilenstvi"....
Doufam, že jsem Vam spravne odpovedela. Preji hezke velikonoce.
Bela
Pro pani Kucharovou: Moje sekretarka se vrati v pondeli a
bude se snažit zjistit tu spravnou španelskou verzi, pokud byste
potrebovala. Telefonicky potvrdila, že to slyšela v Mexiku. ««
NAHORU |
28.3.02 17:20 pan Yx
Ani já ne. Marně pátrám po rozsáhlém seznamu, kde by mohl
být společný jmenovatel. Kromě toho, že některé jmenované znám z
Jonáš klubu, nic jiného mne nenapadá. Ale co mne napadá je to, že
nic na světě se neděje úplně náhodně. Asi nám bylo souzeno, abychom
se o sobě dozvěděli něco více. Tedy já jsem taky Jirka, ale nejspíš
ne ten, komu byla odpověď adresována. Což není podstatné, protože
je to taky moje modlitba, i když, musím přiznat, zůstává dost často
jen u té modlitby a nerozčilovat se v některých "zbytečných"
případech nedokážu. Asi nemám dost té serenity. To je krásný výraz,
kterému já jsem dosud rozuměl spíš ve smyslu jasnost, zřetelnost,
svítivost (třeba o hvězdném svitu). Inu, angličtina je jazyk vnitřních
asociací a moc mne (teď už) baví, když si vzájemné souvislosti odvozuji.
Běda ovšem, číst nějaký článek po oxfordsky vzdělaném Angličanovi,
který pokud možno nepoužije jeden výraz pro tutéž věc dvakrát, včetně
úzu hluboko zasutých archaizmů. No, linguista nejsem, v prostředí
původní Lyry Pragensis jsem byl znám jako "ten psychiatr"
k odlišení od jmenovce dramaturga. V případě zájmu jsem ochoten
o sobě napsat více (lépe a radostněji). Stálo by to za to. Moc se
mi totiž taky líbí úsloví: Když já nemluvím s nikým, nikdo nemluví
se mnou a já zblbnu. Tak nezblbnětě a pište, ať je veseleji.
Srdečně zdraví Jirka Kutina.
Mimochodem luštění adresátů je obtížnější o to, že mně například
přišla řada jmen s otazníky, čísly a interpunkčními znaménky místo
písmen. Ale stroj se třeba vyzná. Pokud to není zneuznaný vynález
Járy da C. ««
NAHORU |
29.
března 10:20 šéf
Zdravím slavnou 14. trasu a posílám oficiální pozvánku na 44.Stezku
Jak jsme již psali Velká Stezka se letos koná na Šumavě oficiálně
v termínu středa 8.- neděle 12.května. Od Zuzany V. víte, že maratonci
začínají již v úterý. Noclehy trasy jsou po upřesnění z poslední
doby následující (pozor změna oproti původnímu sdělení z Bělky 19.3
!!): 0. úterý 7.května - Lnáře, hospoda, ubytovna s postelemi 1.
středa 8. května - Borová Lada, hospoda, klasický stezkový nocleh
na sále 2. čtvrtek 9. května - Filipova Huť, penzion Korýtko, k
dispozici 25 postelí s povlečením, zbytek na zemi na koberci 3.
pátek 10. května - Srní, penzion Forward (na starších mapách označen
ještě jako Plastimat), 42 postelí s povlečením za pouhých 130,-
Kč (tedy míněno jako každá) 4. sobota 11.května - Kolinec, sál (pozor
ne hospoda, kde jsme před 10ti lety spali!! a ne jiná hospoda, tam
spí 18.trasa), klasický stezkový nocleh na sále, který budeme mít
celý sami pro sebe i s výčepem Všude domluvena strava (polopenze
!!) za rozumný peníz. Pokud se vám zdá vzdálenost ze Srní do Kolince
příliš velká, pak vězte, že máte pravdu. Ale!! v sobotu jede ze
Srní směrem na Sušici několik autobusů a pokud je někdo úplně línej,
tak ze Sušice do Kolince jede ještě vlak. V neděli jede zpět klasický
Stezkový vlak. Honza vám už údaje o vlaku přeposlal, ale pro jistotu
to uvádím znovu: odjezd z Nemilkova v 17:30 další zastávky: Klatovy
17:55 Plzeň 19:01 Beroun 20:04 Praha Smích. 20:40 Praha hl.n. 21:00.
A na úplný závěr připomínám, že kdo se chce řádně přihlásit (z odznakem
a tak),event. chce vlak zpět, tak tak musí učinit do 8.dubna !!!!
(100,- + 100,- Kč). Těším se a Ahoj na STEZCE !!!!! ««
NAHORU |
29. března 10:27 Fanča
Vsem borcum - laskave vyskrtnete moji SLUZEBNI adresu zamrazil@...cz
ze vsech svych dresaru. Vezte, ze mam soukromou, ta je v opravenem
adresari T14. Tem co mne neznaji, ale presto mi posilaji sva moudra
(Kutina, Bela Gran Jensen a dalsi) - je elementarni slusnost neposilat
cokoliv nekomu koho neznam - snad s vyjimkou vynadani tomu opruzovi,
ktery Vas nevyzadanou zpravou opravnene nazhavil. Pokud si ty nezname
prijemce neumite z maillistu vyskrtnout, nemate na Inetu co pohledavat.
Tem co mne znaji - zkontrolujte si svuj maillist T14 proti aktualisovanemu
JaVorem (Stana D., Kostrba,..). Vsem - nebudte lini si prohlednout
a eventuelne prefiltrovat prijemce Vami odesilanych mailu. Ne kazdy
jej treba chce cist. Zmacknout tlacitko "Odeslat vsem"
(nebo podobne pro hromadne odeslani) bez nasledne filtrace prijemcu
je znakem lenocha, bezohledy nebo exhibicionisty / - tky. Stejne
je to s nekolikerym vnorovanim puvodnich zprav (navic pekne se vsemi
puvodnimi prijemci, jejich adresami a vsemi dalsimi pindanimi maileru)
do zprav odesilanych - vymazte je a nechte tam jen co chcete napsat.
Hezke Velikonoce a ahojka na Sumave. ««
NAHORU |
29. března 12:53 ZuVla
Ahoj,
přijďte po velikonocích 2.4. do hospody a s nástroji. Je
tady Jirkův kamarád z Německa (byl na Slamníku na narozeninách)
a rád by si zahrál. ««
NAHORU |
29. března 12:28 Kestř přes ZuVla
Organizace: Dermatologická ambulance Zdravím 14!!!
Začínám pracovat na nové studii. Dostanu nové antibiotikum
aplikované místně na obličej na akne. Hledám tedy osoby s uhrovatým
obličejem, pupínky počtu min. 15 !! na obličeji, věku 12-35 let,
ochotné se se mnou lx měsíčně sejít. Nezletilce musí k podpisu doprovodit
rodič. Za to nabízím na 3 měsíce zdarma lék a jsem ochotna přijet
1x měsíčně do Prahy a všechny okouknout tam. Poprvé bych to učinila
nejspíš po plese 6.4.Zajemci! ozvěte se co nejdříve!!
P.S. A taky Vám Helena přeje moc hezké velikonoce a těší
se na všechny na plese, protože už má čtrnáctkový absťák.
P.P.S. To vajíčko je taky její. ««
NAHORU |
29. března 12:42 paní Xyy
NEVÍM, JAK JSEM SE DOSTALA DO TOHOTO ADRESÁŘE, ALE VÍM, ŽE V NĚM
NECHCI BÝT. PROSÍM, RESPEKTUJTE TO A NEPOSÍLEJTE MI KORESPONDENCI
TOHOTO TYPU. maus ««
NAHORU |
|
|
|