|
|
| ZPRÁVY
V ČERVENCI 2002 |
pondělí 1. července - šéf
A
teď vzhůru do prázdnin.......
Já se zdráhat nebudu a tak tedy: je-li někdo BEZPRIZORNÝ
a chce jet na cykločundr, tak nabízím jedno místo v autě na pátek
ráno vč. nosiče (a event. jedno místo bez nosiče) ««
NAHORU |
úterý 2. července - JaVor
Ahoj všem,
neděste se, to je jenom aktualizované Adresárium T14. Všechna
čísla jsem kontrolovala s naší databází a opravila je tak, že jsou
ve formátu po velkém třesku, který nastane v září. Dosavadní čísla
máte jistě ve starém Adresáriu. Mám fofr, tak posílám pouze *xls,
po dovolené pošlu ve wordu těm, co se ozvali nebo ještě ozvou. Mějte
pěkné prázdniny ««
NAHORU |
středa 3. července - Mietek
Ahoj
vsechnim,
prosim o neposilani mejlu na adresu: serwis@...pl nebo mwitkowski@...pl.
Prez nejaku dobu budu pouzivat jenom adresu jak je napsano nize.
Pusu vsechnim holkam, Zdravim, --- Polskie Country w Internecie
polcount@...pl ««
NAHORU |
pondělí 8. července - ZuVla
Motto:
Ptáte-li se, nastala-li u mě změna
proti loňsku?
Hovno změna!
Zase jedu s Vávrou
po Třeboňsku
R. M. V.
Ale není to tak úplně pravda, na začátku cykločundru jsme
kroužili okolo Vávrovy Lhotky. Mělo to dvě úžasné přednosti: za
prvé hvězdičkový hotel v zádech a verandu se střechou nad sebou
a za druhé zjištění, že dokážeme jezdit i v kopcích (takže změna
nastat může!).
Vyrovnali jsme početní rekord (43 účastníků), ale tentokrát
jsme byli všichni!! v sedle. Naše zavazadla vozili obětavě Ivana
Černohorká s Radkem Škrabálkem (ať už všichni po letech vědí, jak
se jmenují celým jménem) a basu Pařízek. Nápad otočit trasu se ukázal
geniální, všechno nám připadalo nové, jen přístavy a hospody zůstávaly,
někdy bohužel společně s obsluhou. Takže v Lutové jsme museli najmout
sílu z vlastních řad (další puntík pro Ivana Č.), která vlastní
činorodostí donutila kuchařku udělat objednané večeře pro všechny
z nás. Kdo si uvědomil, že pouhých 24 hodin předtím nás Hpap chválila
zato, že jsme se nacpali v Mrákotíne k prasknutí?
Karel Icha, aby si zajezdil, opustil v sobotu SPAS, nastal
totiž historický zlom, ujeli jsme více kilometrů než jejich polykači
zez Plzně a od Krumlova.
Naopak protialkoholní přednášky dopadly stejně jako na všech
podobných akcích, Hpap iniciativně zakoupila několik lahví šampusu
a svou oslavou nás donutila ještě nějaké přidat. Heslo Zachlastáme
bylo nahraženo poněkud feministicky zabarveným Krávy jdou pít. To
jsme se při 14 x 14 griotkách navstávaly.
Při hektickém vybalování a přebalování doprovodných aut zbyl
mezi neudanými předměty jeden stan Coleman ( v současné době u Vlachů)
a jedno pouzdro na brýle modré u Heleny. Když se ozvete do zítřka,
můžete se opět stát jejich vlastníky už v 18 hodin, kdy začíná vernisáž
Aleny Hořejší v galerii Gambit v Mikulandské ulici, hned za rohem
je Máme holé ruce, my budeme mít na hlavě, a to klobouky.
A jestliže je úterý, musíme se vidět. A tak další úterý 16.
7. se sejdeme na zahradní slavnosti u Ally. Louče, fotky s sebou,
menu dojednáme na vernisáži.
««
NAHORU
|
pátek 12. července - ZuVla
Ahoj
všichni,
úterní vernisáž Aleny Hořejší se tak povedla, že dámy s klobouky
ani nedorazily na Bělku. Pokud si ji chcete připomenout, nezapomeňte
v pondělí v 10:15 naladit ČRO - Prahu VKV 91,3, kde bude Stáňa hovořit
s hlavní protagonistkou večera. To samé dopoledne poběží i rozhovor
z Roštejna, kde jsme byli na cykločundru. A do třetice Stáňa - původním
mobilem volá již nějaký Ukrajinec, od včerejška má Stáňa nový pečlivě
zkonzultovaný mobil - 0728 ..
Na včerejší poloutajené oslavě narozenin Zdeny alias Jirky
Navrátila jsme domluvili menu pro úterní zahradní party u Ally:
Ovoce a zelenina, to je naše pochutina. Ale konec konců, maso není
jedovatý. Ahoj v úterý ««
NAHORU |
pátek 12. července - ZuVla
Ahoj,
všichni,
co jste byli na cykločundru, podívejte se, jestli jste domů
přivezli stan Coleman - Nevada - zelený s fialovými popruhy. Už
ses podíval do komory Pauku, Libigere, Hořejší, Slavíku, Pařízku,
a nevím, koho ještě jsem nebombardovala osobními dotazy ? Zatím
je u nás doma, ale za chvíli odjedeme, pak už budete spát pod širákem
««
NAHORU
|
pátek 12. července - ZuVla
Přeposílám fotky Ivana Hořejšího z vernisáže Aleny v galerii Gambit
v Mikulandské. Výstavu můžete mimopražští navštívit do 3. srpna,
Starožitnosti jsou hned vedle. ««
NAHORU |
úterý 23. července - JaVor
Ahoj,
jednak přeju všem litvanům dobré počasí, dobrá kola a vůbec.
Druhak Tě prosím, jestli máš schované předcestovní mejly, o jejich
přeposlání do kroniky. Určitě nějaké jsou a jelikož nejedu, jdou
mimo mě. Díky za knihy a vezměte s sebou cancák. možná i na hory,
bude-li chtít někdo ho nosit. ««
NAHORU |
úterý 23. července - ZuVla
Ahoj, díky za přání, už aby to balení
bylo za námi. Neposílala jsem nic světoborného, opravdu jen, co
si máme vzít a navíc jsme zapomněla na hajzl papír. Cancák beru
a na hory ho vezmu tedy taky. To je proti těm blbostem, co berem,
úplně minimální zátěž. Dneska ještě jdeme s Koppem do hospody a
přemluvili jsme k návštěvě i Vávrovy, budou fotky z cykločundru,
tak taky přijď.
Litva 1:
Ahoj, někteří nezkušení cestovatelé (lky) se mne ptali, co
si bereme, tak to posílám, resp. opisuju z pokynů, které rozesílala
Adventura, rovnou všem.
Dovnitř do autobusu: Pas platný 6 měsíců po návratu t.j.
platný do 5.2.2003, děti do 15 let (ale ty mezi námi asi nejsou)
vlastní pas.
Pojištění - od 15 let ISIC kartu pro studenty - levnější
vstupy a zároveň zdravotní pojištění peníze jídlo na cestu a vzdor
varování určitě nějaké minerálky v 1,5 litrovém balení, spacák,
u oblečení nezapomenout na: šusťákové kalhoty a bundu, pláštěnku,
rukavice na kolo a Adventura doporučuje i čepici a rukavice, helmu
!!! Na kolo lepení a náhradní duše skutečně do Vašeho kola, cyklistický
zámek !!! pokud možno s klíčky, baťůžek na kolo, do kterého se vejde
pláštěnka a svačina doporučuji zadní blikačku.
Jjídlo: příbor misky a hrníček na celý pobyt dostaneme od
nich, ale my si asi stejně vezmeme vlastní hrníček na kafe, malý
vařič a ti, co mají žravé děti i nádobu, ve které si budou vařit
rychlá jídla na dojedení např. čínské polévky nějaké předvařené
a ochucené těstoviny, sladkou rýži atd. Na obědy bereme trvanlivý
salám, tvrdý sýr, mazací sýry, tatranky, čokolády.
Všechno asi nastrkáme do papírové krabice. Dále nezapomeňte
na Repelent !!!, baterku (Hanko, nemáš ještě tu skvělou lampu na
plyn?), kytaru, náplasti, láhev na vodu. My si bereme skládací sesličku
na sezení před stanem, (nenutím, jen upozorňuji, abyste nám nezáviděli.)
Ahoj ve středu v autobuse, Zuzana
P.S. A nezapomeňte na kolo. ------- Konec předaného dopisu
-------
Litva 2:
Ahoj, Praha hlásí 100 % pokrytí trojnožkami Rossman včetně
Koppa !!! a přidružené Heleny. Jinak nezapomeňte: 1 - na přiměřenou
hotovost v českých korunách na nákup piva, limonád a kafe během
cesty, 2 - alespoň půl litru alkoholu na osobu, 3 - čtrnáctkové
tričko, pokud ho vlastníte. P.S. Jestli to u Vás vypadá tak, jako
u nás doma, tak upřímnou soustrast. ------- Konec předaného dopisu
---- ««
NAHORU |
středa
24. července - ZuVla
Ahoj
všichni,
velmi vydařená zahradní slavnost u Ally se trefila přesně
mezi kapky deště. Byla ve znamení obžerství, takže na příští slavnosti,
která by mohla být ještě v srpnu, budou jen suchary a voda, možná,
když se Alla ustrne, povolí víno.
Včerejší Bělka byla na letní poměry narvaná, přišlo přes
20 lidí, mezi nás zavítali i vzácní hosté JKV s Káťou. Hlavní ydeolog!?!
s údivem zjistil, že Bělka se už deset let nejmenuje Bělka.
Nepřišel Ouřad, takže mohu jen zopakovat již ohlášené akce:
Další Bělky jsou 6. a 20. srpna a první poprázdninová 3. září. 23.
- 25. srpna je víkend u Martinů v Horních Lučanech v Jizerských
horách. 6. - 8. září víkend u Vlachů v Brandově v Krušných horách.
Termín a místo podzimní Stezky je mi zatím utajeno. ««
NAHORU |
čtvrtek 25. července - šéf
Fakt je, že místo podzimní Stezky je stále ještě utajeno, ale termín
je znám už několik měsíců (tedy přesněji řečeno asi dva měsíce):
11.-13.října. Ahoj, Ouřad
««
NAHORU
|
středa 31. července - JiJi
Na jaře jsem oslovil ČTRNÁCTKU se sháněním dopravy na velkou cyklistickou
cestu. Nakonec se to povedlo
a odjeli jsme.
««
NAHORU |
| |
|
|
|