|
|
| ZPRÁVY
V PROSINCI 2002 |
pondělí 2. prosince - šéf
Příjemný advent všem,
Konečně posílám údaje u trasovní vánoční nadílce. Konat se
tedy bude jak již bylo sděleno v úterý 17.prosince a to na Vinohradech
v pivnici "U berana" v ulici Jana Masaryka 45. Je to jednu
stanici tramvají směr Vršovice za náměstím Míru a pak první ulici
vpravo a po pár metrech to je. Taky se to dá bez problémů dojít
z Míráku pěšky. Pivnice je zamluvena celá kromě odděleného výčepu
pro místní štamgasty. K dispozici bude gambrinus 10 za 15,50 nebo
plzeň 12 za 20,50, i Radegast birell je, je i griotka za 18,-, mají
i teplé jídlo (i když je to pivnice) i různé chuťovky typu naložený
hermelín, tlačenka, matesy, utopence a pod. Můžeme přijít mezi 18.
a 19. hodinou, zavírací doba je o půlnoci (pan majitel však říká,
že tak brzo chodit nemusíme, že klidně můžeme přijít třeba až v
deset a taky, že tam nemusíme být až do konce, že chápe, že máme
spoustu starostí, že máme doma malé děti, případně že nám třeba
rodí žena a pod.
Takže přijďte v počtu hojném (ať nemusím tahat domů spoustu
dárků pro nepřišedší), ať si zazpíváme koledy a vůbec se pěkně společně
pomějěm. ««
NAHORU |
čtvrtek 5. prosince - ZuVla
tak Roulin nabízí další možnost, jak se znova vidět. Kdyby
čistě náhodou vznikla v předvánočním programu trasy 14 malá mezera,tak
v pátek 6.12 t.j. zítra !!! od 19:00 v sále vlasového studia Wella
- Praha 1, Salvátorská 8 má Míla Fuxa koncert, spojený s křestem
jeho nového CD "Ve vesmíru" Roulin ««
NAHORU |
středa 11. prosince - ZuVla
Ahoj všichni,
včera jsme s Jirkou zkazili šéfovi počty. Právě když zjistil,
že do hospody přišla půlka ze čtrnácky, dorazili jsme o půl jedenácté
my a navíc zastihli už jen poslední tři mušketýry. Zřejmě jsou všichni
vysíleni z posledního hektického čtrnáctidenního programu.
Jen pro připomenutí: středa: Vernisáž - Dámský gambit výrazně
přečíslil pánské žaludy. čtvrtek: Starý Karamazov nám vysvětlil,
že podobně jako my, nepije, ale pouze mlsá. pátek: Fotkaři se odstěhovali
do Mělníka. pondělí: Modří v modré kavárně (Soňa ukazovala na požádání
i modré spodní prádlo), barevně se pouze vymykala adventní griotka
Hanky Pavlíčkové. pátek: Míla Fuxa v bývalé tiskárně Štenclova domu.
Obojí skvosty.
Vynechali jste? Nerozumíte? Hned následující víkend to můžete
změnit. V sobotu se sejdeme na Socialistickém realismu na výstavě
v Rudolfinu. Sraz jsme si dali až v půl čtvrté, protože nás čeká
ještě náročný večer. Z výstavy se můžeme přesunout do Malostranské
pivnice (oslavovali jsme tam s Kučerou Jiříky), neboť tam mimořádné
dobře vaří a v osm už obsadíme stůl v Baráčnické rychtě (neplést
s Malostranskou Besedou), kde nás čeká večer plný blues - obdoba
jarního TURASího večera . Noc máte povolenu strávit ve svém, ale
ve 13 hodin na nás bude před Maiselovou synagógou (překvapivě v
Maiselově ulici) čekat Eva Kuželová. Za pouhých 70 kč (normálně
200) nás provede po celém Ždovském městě a zopakujeme si i hrob
rabi Löviho.
V úterý 17. je nadílka v hospodě U berana v ulici Jana Masaryka
45 od šesti hodin. Přijdte včas, vejde se tam jen prvních padesát.
Ve středu 18. zve Vráťa na Steamboat Stompers do Olšanky
- viz pozvánka - teď už to snad bude čitelné a vy se budete moci
pokochat množstvím fontů.
Na Štědrý den jsme z Bělky omluveni, bude zpívání pod Karlovým
mostem v cca 15 hodin a na Štěpána se opět chystáme do Haloun k
Zrzavému paviánovi. V Novém roce je Bělka hned 7. ledna, snad nebudeme
muset o salónek zápasit.
P.S. Teď mi volala Blanka Neumanová, že ji cestou do práce
ukradli mobil, takže lyžaři: Budete muset v nejbližší době volit
jiný způsob komunikace.. ««
NAHORU |
sobota 14. prosince - JiDu
Okresní úřady končí a tím i moje adresa "jiri.dusak@...cz".
Vymažte si ji z adresáře. Zatím budu mít informace přes bráchu.
Přeji Vám veselé svátky a hodně štěstí v novém roce. ««
NAHORU |
pondělí 16. prosince - IvPa
Ahoj všichni,
asi není teď před svátky klidu nejvhodnější chvíle nabízet
práci, když všichni mají úplně jiné myšlenky, ale už to nechci odkládat.
Hledám do svého oddělení v ŽN Praha člověka, majícího základní
znalosti PC, který umí pracovat s MS Windows a MS Office (nebo je
schopen se to rychle naučit), je obdařen vlastnostmi jako je pečlivost
a spolehlivost, a neštítí se ani administrativních prací. Prostě
takové "děvče pro všechno" (i když to může být i chlap).
Nejedná se práce programátorské, ale spíše operátorské.
Pokud o někom víte, dejte mi, prosím, urychleně vědět. Nástup
možný nejlépe ihned, ale lze se dohodnout i jinak.
Dále bych se zeptal, zda někdo neví o osvědčené firmě, zabývající
se opravami HW (tiskárny, monitory a pod.), nejlépe v centru Prahy,
kterou by mohl doporučit?
Kontakt mailem na : pazout@...cz (pozor, malá změna v adrese
- místo "..." jen "...", ale zatím funguje obojí)
nebo domácí: p.ivan@...cz Všechny zdraví Ivan ««
NAHORU |
čtvrtek 19. prosince - ZuVla
Ahoj všichni,
někomu už chybí horečná frekvence mailů ze začátku prosince,
tak si dovolím znovu napsat. Kulturní víkend čtrnácky proběhl za
slušné účasti. V sobotu jsme zvládli socialistický realismus včetně
dvou teploušů v moři a šerosvitné Noční hlídky od Čumpelíka, dále
Nikotinovy fotky z Nového Zélandu v Malostranské pivnici i pohodový
bluesový večer v Baráčnické rychtě - jen nechápu, proč Ivan Hořejší
věnoval na nadílce všem účastníkům koncertu vycpávky do uší.
V neděli jsme absolvovali naprosto vyčepávající výklad o
židovské komunitě ve všech přístupných synagógách a hřbitově. Kdo
lituje, že se nezúčastnil, nemusí. Kužel slíbil, že doma zařídí
další exkurzi do Židovského města na neděli 23. března. To byste
měli být všichni v Praze, protože den předtím v sobotu budeme na
Hrázi věčnosti přijímat Koppa do elitního klubu "50".
Nadílka v lehce stísněných podmínkách dopadla skvěle, naopak
si myslím, že je lepší, když lidé mají k sobě tak nějak blížeji
- více chef.
Na Štědrý den zhruba ve tři na Kampě pod obloukem Karlova
mostu se zpívají koledy. Poslední léta už je tam na můj vkus trochu
narváno, ale pokud budete mít všechno hotový, můžete přijít trochu
nasát vánoční atmosféry i svařáku.
26. prosince se už téměř tradičně projdeme po Brdech. Odjezd
vlaku je v 10:11 z hlavního nádraží, 10:20 ze Smíchova. Pojedeme
do Všenor nebo Dobřichovic, podle počasí. Každopádně, ti, kteří
zaspí ať úmyslně nebo neúmyslně, nás určitě doženou v Halounech
u Zrzavého paviána zhruba od dvou hodin. Možná by nebyla špatná
i kytara, co JaVore, Franto Ou., Provázku a další ?
Po Silvestru je první hospoda v úterý 7. ledna. Před vánoci
účast nic moc, ale co se pořádně přivítat v Novém roce hudbou? Zážitky
bychom si sdělovali jen o přestávkách (Heslo večera Bezkydy), to
slibuji.
Klub mladých diváků jde v pondělí 20. ledna na Sirup, ale
Lenka má v rukávu ještě další lístky, jen je musí vytřepat.
Blanka Neumanová už zprovoznila nový mobil s číslem 723...
A Nikotin Vám připravil čtení na dlouhé zimní večery. Kdybyste
povídání o Milfordu na Novém Zélandu chtěli i s fotkami, napište
přímo autorovi vlada@...cz (je toho 1,3 M).
Přeju hezké vánoce a nový rok, ale tak hezky jako Helena
to neumím, tak přeposílám:
Všem!
Moje milá 14, když jsem jela domů,poslouchala jsem houslistu Svěceného.
Říkal, že všechno se dá na světě koupit, kromě přátelství. A přál
všem do nového roku, aby se mohli co nejčastěji stýkat s lidmi,
které mají rádi. A tak Vám všem, i sobě, přeju, kromě zdraví, přesně
tohle. A také klidné vánoce uprostřed milující rodiny Vaše máma
««
NAHORU
|
čtvrtek 19. prosince - šéf
Ještě jednou hezký advent všem,
(i když po nedělní exkurzi nevím jestli je to úplně správné
přání pro všechny) zrovna v okamžiku, kdy jsem si v hektickém pracovním
fofru několika posledních týdnů udělal chvilku, přišel e-mail od
Zuzany, takže to alespoň budete mít pohromadě.
Vánoční nadílka byla podle mne celkem fajn, sešlo se nás
opavdu hodně, skvěle se i rozehrála hudba, i když občas v tom šepotu
veledůležitých sdělení nebyla slyšet. Vřelý dík muzikantům, JaVor
zvláště. Po poněkud rozpačitém úvodu opět o sobě dala vědět poupata
(i s bliznou) tak vehementně, že jsme se po zbytek večera lepili
k podlaze (alespoň nám to pak venku na náledí neklouzalo).
Za poněkud stísněné podmínky a nervozního číšníka se omlouvám,
ale při dojednávání tam byl pouze pohodový majitel, který přislíbil
prázdnou hospodu celou (teda kromě výčepu) a vstřícný přístup. Ale
je fakt, jak píše Zuzana, že jsme k sobě měli blíže a i rozdávání
dárku proběhlo tak oproti minulým letům v pohodě (vřelý dík však
také griotkovým znalkyním). Jinak musím konstatovat, že batoh, který
jsem si přinesl na dary pro nepřišedší, byl málem malý - naplnil
jsem ho až po okraj a liboval jsem si, že jsem to letos měl blízko
domů (všemu vévodilo minimálně dvoukilové těžítko - či co to je
- pro Ivču). Tady se musím zmínit o tom, že zcela nechápu, že když
už někdo na nadílku přijde, tak že odejde ještě před rozdáváním
dárků. Jinak poslední odcházeli okolo jedné hodiny (ranní).
Protože se už letos s nikým z vás neuvidím, tak mi dovolte,
abych vám všem popřál hezké prožití vánočních svátků, hodně štěstí
do nového roku a tak vůbec se mějte jak sami chcete (ale taky pro
to něco dělejte). >>> Na závěr bych chtěl poděkovat všem,
kteří letos pro trasu něco udělali (bylo vás dost - nechci jmenovat,
abych na někoho nezapomněl) a hlavně však Zuzaně V. za její neúnavné
organizování vnitrotrasového života a osvětu. TAK tedy na NAŠE zdraví
!!!!!!!!!!!!!! ««
NAHORU |
čtvrtek 19. prosince - VrPe
Mala
poznamka : 2002 = 14 x 13 x 11 ««
NAHORU |
pátek 20. prosince - JaVor
Ahoj,
no to je pěkné, jelikoš ne všichni kamarádi mohou nebo umějí
otvírat přílohu, poslala jsem přání místo v *jpg (20 kB) rovnou
v poště. Teď mi chodí odpovědi, že stahování trvalo 5 minut a nic
se neobjevilo. Takže znovu a lépe. A sypu si popel na hlavu, i tak
mě mějte rádi jako já Vás. ««
NAHORU |
sobota 21. prosince - IvLe
Pěkné vánoce a šťastný nový rok přeje Ivan Lejčar - ALEJ informace
o ALEJ na www.arch.cz/alej
««
NAHORU
|
pondělí 23. prosince - Chapadlo
Moji milí stezkaříci!
Tak už se Svátky priblížily na dosah. Svátky vánocní pro
vetšinu z nás, pro nekteré i oslava príchodu zimního slunovratu.
A s nimi také prichází "konec symetrického roku 2002, jehož
osou byla reka", jak krásně pravila mně známá básnírka. Vánocní
nadílka na stránkách www.mici.cz je na mé pomery dosti bohatá.Snad
tam něco najdete i pro sebe. Hodně pohody přeje V.U. ««
NAHORU |
pondělí 23. prosince - JiKo
Snad Vas priloha pri cteni potesi. Vánoční
poselství šéfredaktora Churche ««
NAHORU |
středa 25. prosince - Roulin
I Vám všem ať se daří nejen o vánocích ! J (přílohou obr.)
««
NAHORU
|
úterý 31. prosince - JaBá
Vánoční poselství
šéfredaktora Churche - díl 2. ««
NAHORU |
| |
|
|
|