Zprávy - prosinec 2004
ZPRÁVY V PROSINCI 2004
  09.12.04 PaAd
Milí moji, Od Mikuláše jsem dostala v práci novou mejlovou adresu (vlastní – prý jsem byla hodná!). Tak Vám ji posílám, abyste mi taky mohli něco poslat. Pá-pá-pá Pavlína J «« nahoru
  09.12.04 Kestř
Zdravím všechny! Kdo potřebujete přivézt na besídku nějaký recept,hlaste se!!co nejdříve!! kestř. A taky mi chtějí porazit jedli,chcete někdo přivézt chvojí? «« nahoru
  10.12.04 ZuVla - T14 - Klub starých diváků na poslední chvíli
  Ahoj, kdo by chtěl jít ve čtvrtek 16.12. do Dlouhé na představení Ještě žiju s věšákem, čepicí a plácačkou, ať zavolá Lence 605... do neděle do večera, jinak lístky předá mladým divákům.
  Další nabídka: Ypsilonka pondělí 10.1.2005 Praha stověžatá Divadlo na Vinohradech sobota 22.1: Macbeth (netradiční inscenace s Vilmou Cibulkovou a 120 Kč ) «« nahoru
  15.12.04 ZuVla
Ahoj jeden z Vás, kdo by chtěl jít zítra s Klubem starých diváků místo kamarádky Aleny Podráské do divadla v Dlouhé na Ještě žiju s věšákem, ať zavolá Aleně na mobil 776 ... «« nahoru
  15.12.04 ToVo
Pro hrace: Pf 2005 z karosy, Tonda http://www.karosa.cz/pf2005 «« nahoru
  15.12.04 ZdBá
Tondo, díky, užil jsem si to ! Ostatní obťěžuji nevyžádaným sdělením o mém současném osobním rekordu 30 nasbíraných dárečků a poznatku, že Karosa je zde bus s velmi dobrými manévrovacími schopnostmi. Všem, i těm bez rychlého a levného připojení k internetu, přeji příjemný adventní čas ... «« nahoru
  15.12.04 JaVor
Přeposílám - kdyby měl někdo zájem, tak mejlujte Zdeně Rozsívalové z T13 mailto:rozsivalova@...cz
uvolnily se listky na vyprodane predstaveni ve velkem sale Svandova divadla 10.1. pondělí 19:00 VÁCLAV HAVEL + LOU REED 650,- Kc. zkuste prosim nabidnout i znamym diky zdenka «« nahoru
  15.12.04 JaVor
  Ahoj, omlouvám se, že tam fotky z nadílky ještě nejsou. Jednak mám ve foťáku 20× tentýž záběr, druhak právě stahuju Vráťovu nadílku fotek (díky), kterou vnořím na web zítra pokud mi choroba dovolí - a to je zatřetí.Přeju všem krásné, pohodové Vánoční svátky Jana «« nahoru
  15.12.04 ZuVla a Leoš
  Ahoj všichni, tak jsme dneska po půlnoci opouštěli s pocitem dobře odvedené rozbalovací práce sběrnu vánočního papíru, tolik bylo dárků. Plzeň se ukázala vzdálenější nejen než Choceň či České Budějovice, ale dokonce i než Trondheim. Svein létá do Prahy tak často, že kvůli němu už zřídili přímý spoj na úterní sleziny.
  V sobotu 18. prosince jsme zváni Intimním životem od půl osmé na Slamník (Wolkerova 12). A nebojte se názvu, nic nehrozí, věkový průměr skupiny odpovídá našemu a jejich decentní beat doprovázel i Vávrův Šumný Děčín. A kromě toho si aspoň nacvičíte cestu na oslavu XL - L 12.února.
  V úterý 21.12. je poslední hospoda v Austrii, bude to takové malé Sarajevo, Gavrilo Princip už ustřílel hospodě všechna patra, ale salónek snad ještě uhájíme.
  A na Štěpána t.j. 26.12. to jest ten poslední svátek vánoční půjdeme zase do Haloun (Honza Brádka už ví). Sejdeme se v 10 před pokladnami Smíchovského nádraží, rozdělíme se na důchodce a skupiny po 14 a zakoupíme lístky do Dobřichovic. Po 10:20 se už nerozpočítávejte a rychle utíkejte na perón.
  První hospoda v novém roce bude v novém resp. staronovém. Sejdeme se u Karla v Neklanově ulici v úterý 4. ledna a uvidíme, co dál.
  A v neděli 9. ledna nás čeká výlet za usedlostmi do třech údolí (Trois vallés). Sraz je na rohu Kulaťáku a Jugoslávských partyzánů (a pak že nemůžou být kulaté obdélníky) ve 13:30. A vězte, že řidič se nezakecá, ve 13:41 už ani do Francie nejede nic. Ahoj Zuzana
  P.S. A rozbalili jste všichni Ivančiny stříbrné oříšky pro Čtrnáctku?
  P.P.S. Tady je důkaz, že Plzeň je dál než polární kruh, o Strašnicích a Střešovicích radši nemluvě.
Takto prosím vyřiď pozdrav ode mě a vůbec všech zez Plzně staroslavné Trase 14, kde obdivuji mnoho silných osobností, najmě žen zralé krásy! Zvažovali jsme s Ichem účast, ale já mám moc práce a Karel taky něco má, a Miller má nemocnou ženu a ostatní stejně nejezdí. Snad nás zastoupí směšní Pražáci Chapadlo a Ifča. Takže šťastné a veselé a určitě se uvidíme napřesrok! Leoš «« nahoru
  16.12. MiMa
Tak já jsem dosáhl na magické číslo 14 a dále mi to nepustilo. 14ka je 14ka
Včera po vánočním večírku jsem si doma pustil videokazetu kterou jsem dostal od Luďka Ledviny z Jizerek. No to byla bomba. Znova jsem tam byl a znova jsem se perfektně bavil. Tak že díky Ježíškovi. Hoj a Hoj Michal «« nahoru
  21.12. šéf
  Slovutná čtrnáctá traso !! už je tady zase konec roku a tak si zase dovoluji popřát Vám všem příjemné prožití vánočních svátků a hodně štěstí zdraví (což je už pro nás zřejmě už to nejdůležitější) v roce 2005 - v roce 20+14 tého výročí vzniku Trasy.
Letos se toho opět událo dost - zase smršť oslav životních jubileí (a ty se letos vskutku vydařily - tedy ty oslavy).
  A abychom nevyšli za cviku, tak nás čeká z kraje roku (teda skoro) hned další.
Vrcholem byl zcela určitě vydařený závěr 46.Stezky v naší režii, který poctili svou návštěvou nejvýznačnější evropští panovníci, i když zlí jazykové tvrdí, že při odchodu našeho hostitele - knížete Metternicha, tento utrousil něco jako "tschechische vierzehnte trasse" a "schmutzig bande". Ale doprovázejícím dámám jsme zřejmě padli do oka, neboť nás na další, tentokrát malé Stezce znovu poctily svou návštěvou (vůbec nechápu, jak je někdo mohl nazvat "fosíliemi" !?). O ostatních akcích si můžete pořád stále a stále lépe a více přečíst na www.trasa.ctrnactka.net !!!
  Takže velký dík vám všem, co jste pro Trasu něco udělali a stále děláte ( a je vás pořád dost !) a všichni se mějte TAK jak chcete, ale něco pro to dělejte !!
  PS: Jo a lepší vykročení do Nového roku !!!
a nezapomeňte, dnes ještě do Austrie a pak hned 4.ledna ke Karlovi (ale ne Provázkovi, ale IV. ) do Neklanky
«« nahoru
  21.12. MiMa
  K vánoční pohodě patří nutně krocan. Tak tady je recept. Užívejte života, Michal.
Krocánek na whisky - Vánoční Recept - Krocan na whisky
  Koupíme pětikilového krocana (pro šest osob) a láhev whisky. K tomu sůl, pepř, olivový olej a proužky špeku. Krocana poklademe špekem, zavážeme, osolíme, opepříme a potřeme olivovým olejem. Předehřejeme troubu na 200 °C. Nalejeme si sklenku whisky a připijeme na úspěch díla. Poté uložíme krocana na pekáč a vložíme do trouby. Nalejeme si dva bleskové panáky whisky a připijeme opět na úspěch díla. Po dvaceti minutách nastavíme termostat na 250 °C, ať trouba pořádně bručí. Dame si další tři whisky. Po půl hodině ptáka otočíme a nadále bedlive hlídáme. Občas se chopíme flašky ffiskie nalejem si do řepy. Po další bůlhodince se uopatrně vydáme k lince a krocanou prodočíme. Přidom dáuáme bacha, abyzme se neupálili uo ty pojebaný dvéře vod trouby. Si dalších pěét nebo zedm fixki vevnitř sklenice si a pak a tak. Kurvacana pečem další dři hodinkýý (ale je to vcelku fuk) a každých deset minud dem čúlat. Je-li to aáspoň drožku možný, dolezem ke sforákua úytáhnem troubu z grozana. Dofřejem si ježdě jedoóo loka a znoúua se pokuzíme tu mrchu dostad uen. Zúédnem tóo prokladýo ffóógla z éé zeměéa prrrrrrrrdnemho na boddnos. Dáúuúáme uéélkýho majzla na uk! louznutí na zamaštťěnýým liinoúlluélu. Néllsze-li tomu zabránid, szskuszszsimesze zsznoúúa póószszsdááuitna nohýýýáááaúú uonojetostejnějedno !!!!!! Tošku se plospíme Príští den sníme krocana studenýho s majonézou a s aspirínem. «« nahoru
  22.12. ZuVla
  Ahoj všichni,
tak nám zabili Ferdinanda. Včera byla poslední Austrie, kromě Hanky Papežové, která nás na tomto místě navštívila poprvé a naposledy se nás okolo stolu sešlo symbolických čtrnáct, jako poslední dorazil neartikulující Náměstek. Pokud jsme mu porozuměli, byli jsme včera jeho třetí štací, ale vypadal tak na čtrnáctou, takže promítané obrázky z posledních akcí i Jingle bells jeho smysly nezasáhly.
  Jana je nastydlá, kašle a polyká mýdlovou pěnu, ale zase to má tu výhodu, že pilně aktualizuje a doplňuje náš web www.trasa.ctrnactka.net. Takže na naši vánoční vycházku 26.12. okamžitě umístila upoutávku z naší letní návštěvy Haloun. Sejdeme se v deset před pokladnami Smíchovského nádraží, pojedeme do Dobřichovic, přes Skalku dojdeme k Zrzavému paviánovi a u kamen budeme vzpomínat na to, jak vypadá teplo.
  Během prosince se mi nashromáždily tři PF, tak Vám je s přáním hezkého Silvestra a Nového roku přeposílám. Zatímco u prvních dvou je spojení profese či chalupy s autory je prvoplánové, třetí PF vyžaduje zvláště, když ne všichni byli už v Maďarsku, trochu vysvětlení. Jestli Vám obrázek něco připomíná, nebojte se, nejste sprosťáci, jen máte stejné myšlenkové pochody jako vymýšleči pojmenování v jeskyni Domici, kteří tento útvar poeticky nazvali Lůno matky Země. Ahoj Zuzana «« nahoru
  27.12. ZuVla
Ahoj všichni, všichni, co jsme měli strach o Škrabálkovy, kteří nyní dlí na Bali, je tady bezvadná SMS. Na pozdrav z Haloun přišla odpověď "díky za pozdrav a prejeme veselého Silvestra" - posláno 27.12. 13:23:49. «« nahoru
 
Opravné, doplňující
a nové informace zasílejte na adresu javor@ctrnactka.net
ROČNÍK 2004
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
ZPRÁVY V PROSINCI 2004
09.12. PaAd
09.12. Kestř
10.12. ZuVla
15.12. ZuVla
15.12. ToVo
15.12. ZdBá
15.12. JaVor
15.12. JaVor
15.12. ZuVla
15.12. LeJa
16.12. MiMa
21.12. šéf
21.12. MiMa
22.12. ZuVla
27.12. ZuVla
[ Úvodní strana | Chystá se | Fotogalerie | Paměť T14 | Zprávy 2003 | Zprávy 2005 ]