PAMĚŤ   T14
Podzimní 38. malá Stezka 12. - 15.10.2006
Plakát ke Stezce...
Fotky ze Stezky...

  úterý 19. září - šéf - pokyny ke Stezce
Tak zase ahoj Vám všem,
  konečně posílám údaje k naší Malé Stezce. Jak již bylo několikráte psáno, konat se bude 13. - 15. října u západního okraje Brdské vrchoviny v okolí města Rožmitál pod Třemšínem. Ubytování bude na jednom místě a to v "Lesní turistické ubytovně" v Hutích pod Třemšínem. Nocleh tedy bude na posteli s polopenzí, tj s páteční a sobotní večeří a se sobotní a nedělní snídaní. To vše za 250,- Kč za noc. Nocleh najdete na mapě KČT č. 35 (Brdy a Třemšínsko) asi 5 km západně od Rožmitálu.
  Důležité upozornění: protože musím asi 10 dní před Stezkou nahlásit počty (kvůli jídlu), tak je nezbytně nutné se na Stezku přihlásit !!!!!!!
  Zatím mi zájem sdělili následující: Kocka, Vráťa P., JaVor, Stáňa D., Sonja Kuch., Milena Tichá, Náměstek, Brádkovi.
Takže se urychleně hlaste. Děkuji.
Spojení z Prahy:
  nejlepší je jet autobusem z autobusového nádraží Na Knížecí  a to buď do Věšína (což je vesnice cca 2,5 km nad Hutěmi) nebo do stanice Rožmitál p.Tř. rozc. Hutě (což je asi 2 km východně od noclehu):
Praha, Na Knížecí 15:30
Příbram 16:30 (přestup)
Příbram 16:35
Věšín 17:16
Praha, Na Knížecí 17:15
Věšín 18:55
Praha, Na Knížecí 17:50
Příbram 18:55 (přestup)
Příbram 18:55
rozc. Hutě 19:28 (je to autobus směr Hvožďany)
případně samozřejmě lze jet jakkoliv jinak a pak to dojít pěšky. Pokud pojedete vlakem a nechcete šlapat pěšky cca 5 - 6 km z Rožmitálu, tak musíte chytit poslední autobus z Rožmitálu v 19:17 (to je ten autobus, co jede z Příbrami v 18:55)
«« NAHORU

  úterý 3. října - šéf - další info ke Stezce
Tak zase ahoj všem,
  posílám poslední pokyny ke Stezce a zároveň poslední výzvu.
  V první řadě to nejdůležitější - Stezka BUDE. Seznam přihlášených je v příloze. Překontrolujte prosím, zda tam jste. Křížek u noclehu znamená, že dotyčný(á) nepožaduje příslušný nocleh.
Ti, co se ještě nepřihlásili a hodlají se zúčastnit, mají poslední příležitost se přihlásit !!!!! Ve středu dělám tlustou čáru. Bohužel to zatím vypadá, že to bude zase jednou Stezka se slabší účastí. Pro ty, co neumí otevřít přílohu, uvádím seznam na konci tohoto mailu.
  POZOR! je možnost (jak už taky zmínila Zuzana v předchozím mailu) jet už ve čtvrtek (pár lidí se opravdu chystá !) a s ubytováním na stejném místě ! Čili opakuji - zájemci hlaste se veliteli čtvrteční frakce - Vráťovi P.
  Vráťa také o uplynulém víkendu provedl průzkum bojem v místě konání Stezky a zde je výsledek:
kupodivu se potvrdily věci dohodnuté se správcem telefonicky (nebývá to pravidlem) a tak tedy:
spát se bude na posteli, deky prý jsou prošívané a dostatečně velké a teplé spát se bude v budově, pokoje v prvním patře mají dokonce balkony na čepu bude Herold - světlá desítka a černá třináctka (čtrnáctku buhužel nemají) páteční příjezd směřujte tak, abyste na místě byli nejpozději mezi 19:30 a 20:00, to kvůli večeři !!! (V žádném případě se nezaseknout v Hutích v hospodě !! ani v žádné jíné, samozřejmě)
  Pokud se tam jede autem, tak z Rožmitálu objet zámek (červená značka) jet na Voltuš, odbočit na Hutě, ty celé projet (zmiňovanou hospodu objet) a skoro na konci Huti na jediné křižovatce tvaru křiže doprava a pak už jsou nenápadné cedule, v lese ještě jednou doprava po zelené značce, rekreačku objet zleva a skoro na jejim konci je vjezd čelem k pezionu. Hospoda je vlevo, ale projde se jakysi predbarak a v tom dalším to je. Spojení hromadnou dopravou jsem posílal v minulém informačním mailu. Pokud půjdete z Věšína, tak po zmíněné zelené značce, ale z druhé strany.

TAK Ahoj
- s někým v neděli na cestě k ďáblu
- s někým v úterý u Karla
- a s ostatními v pátek na Stezce !!

Seznam přihlášených zhruba tak, jak se hlásili:
Kocián, Peřina, Tichá, Draský, Vorlová, Kuchařová, Dufková, Slavík, Davidová, Vlach, Vlachová, Kopp, Kolingerová, Ploub + 1, Škrabálek, Černohorská, Brádka, Brádková, Libiger, Sopoušková, Provázek, Provázková, Hnízdilová, Halašková, Růžičková, Michl, Dajbychová, Santulíková, Birnerová, Mentbergerová, Vrba, Vrbová, Kestřánková, Bárta, Bártová, Benešová, Chloupek, Staněk, Veverka, Jeřábková, Neuman, Neumanová, Větrovec, Větrovcová, Bubeníček, Tichý, Ouředníková, Peřinová, Jánský, Urban
«« NAHORU

  středa 4. října - Radek
Ahoj všichni, 14ko, stezkaři ! Lesy v okolí jsou krásné, ale proklatě rozsáhlé - pro kolo jako stvořené, cesty dlouhé a siroké - přidal by se někdo? Mam 3 volné nosiče na střeše .Těsím se nashle.

  středa 11. října - ZuVla
Čtvrteční frakce Stezkařů jede z Hlavního v 16:15, lze nastoupit i na Smíchově 16:25. Sraz je ve čtyři před pokladnami, nestíhající sraz (ale stíhajíci vlak) dejte o sobě alespoň vědět, všichni přeci vědí, že grupáč ve vlaku se prostě vyplatí. Protože naši vůdci naplánovali páteční trasu do vojenského prostoru, kde kromě zrezivělých tanků a nevybuchlé munice nejsou žádné známky civilizace, přibalte si s sebou i něco jídla, ať kromě bobříka odvahy nedržíme navíc i bobříka hladu.
 
 
 
[ Úvodní strana | Chystá se | Fotogalerie | Zprávy T14 | Paměť T14 ]