44. MALÁ STEZKA čtvrtka 27. do neděle 30. září
    penzion Dukla v obci Mariánská kousek nad Jáchymovem ( mapa).
Spát budeme na jednom místě, mají tam kapacitu 55 lůžek, což by nám s notorickými venkovními spáči mělo stačit. Pokud ne, tak by někteří spali ve spacáku na zemi.Spaní tedy bude na posteli a samozřejmě s polopenzí. Kompletní cena by se měla pohybovat okolo 350,- Kč za osobonoc, (ještě nám ji upřesní). No, a protože je to opravdu trochu z ruky, tak bychom se opět měli na Stezku a ze Stezky dopravit společným autobusem
    Odjezd na Stezku
od stanice metra Hradčanská v 17:15 hodin, (v ulici Milady Horákové (samozřejmě směr ven z Prahy, hledejte bus s nápisem Jan Kukla). Pro nedočkavé sraz v 16:30 U Krakonoše v Muchově ul.
Večeře je objednaná na 20.00, buďte tam včas vy, kteří nejedete společným autobusem.

    Pozvánka na Stezku...

   

Korespondence

po 24.9.2012 15:07 – ZuVla
Ahoj všichni Stezkaři,
   mladí, nezatížení minulostí (konkrétně Aleš N.) má lepší nápad na odjezdovou hospodu. A sice - půjdeme do Krkonošské hospody, která je navíc blíž než Vilém, v Muchově ulici. Stačí se na Hradčanské držet za šraňkami pořád vpravo a nemůžete ji minout. Točí tam Krakonoše a vždycky nějaký podkrkonošský speciál, teď snad Novou Paku. Tak ve čtvrtek v půl páté u Krakonoše.

po 24.9.2012 10:53 – šéf
Ahoj,
myslel jsem, že už kvůli Stezce psát nebudu, ale... Zzase bohužel někteří, tedy správně některé, na poslední chvíli udělaly zásadní změny (je zajímavé, že to vždycky jsou ženy)!!!
Takže vás žádám, pokud jste si ještě někdo účast rozmyslel, či hodláte přijet později nebo naopak odjet dříve, tak mi prosím dejte OBRATEM vědět!!!!
Jinak pořád platí to, co jsem napsal ve čtvrtek.
Čau na Stezce

čt 20.9.2012 14:16 – šéf - Ad Stezka
A teď poslední informace o Stezce:
v příloze je poslední stav přihlášených (bohužel pořád to doznává změn). Tak to případně zkontrolujte a už mi žádné změny (kromě toho, že se dohlašujete a to nejlépe i s autobusem) neposílejte. Je to tedy oproti jiným Stezkám docela bída !
Společný odjezd autobusem na Stezku bude a to od stanice metra Hradčanská, buďte tam v  17:15 !!!!! (v ulici Milady Horákové, samozřejmě směr ven z Prahy, hledejte bus s nápisem Jan Kukla).
Pokud jde o nocleh, tak ten zůstává beze změny - Mariánská, penzion Dukla. Kdo nepojede s námi busem, směřujte prosím příjezd nebo příchod nejpozději na cca  20:00, to bychom tak zhruba tam měli dorazit my autobusem.
Na tu dobu bude objednána večeře.
Kdo ještě nezaplatil, ať tak opravdu urychleně učiní !! (příslušné pokyny jak to udělat najdete samozřejmě na:http://trasa.ctrnactka.net/2012/120930mala-stezka44.htm)
To je zatím vše. Ahoj na Stezce.

út 18.9.2012 13:45 – šéf - Stezka ještě jednou
Ahoj všem,
2. Stezka - tady jen připomínám, že platba za Stezku měla proběhnout do minulého čtvrtka!! Přesto tak někteří dosud neučinili !! a odjíždět budeme už za 9 dnů!

po 17.9.2012 21:56 – šéf - Stezka
Ahoj všem,
Pokud jde o Stezku (trasovou), tak zatím platí to, co jsem už napsal dříve. Jen upozorňuji, že jak je na Čtrnáctce bohužel  zvykem, tak na poslední chvíli dochází ke změnám a někteří si cestu busem rozmysleli, takže bohužel nás nebude tolik, jak jsem si původně myslel. Pokud má tedy ještě někdo tendenci měnit původní stav přihlášení, tak mi laskavě dejte co nejdříve vědět, abych případně mohl  objednané služby změnit, event. úplně odvolat.
Jo, a kdo ještě nezaplatil Stezku, tak už máte několik dnů po termínu!! Děkuji.

út 4.9.2012 12:20 – šéf - T14 - podzimní malá Stezka
A ode mě ahoj všem,
jak už to u Čtrnáctky bývá bohužel zvykem, zatím to s přihláškami na Stezku není žádná sláva ! a při tom je už za 23 dní!
V příloze najdete seznam zatím přihlášených. Překontrolujte ho prosím, jestli jsem na někoho nezapomněl. Pokud se v něm nenajdete, tak je to proto, že jste se dosud nepřihlásili, případně, že jste mi nějak vypadli (v tom případě nenadávejte a v klidu mi napište znovu).
Protože musím do noclehu předem napsat kolik nás bude (je už po sezóně a musí tedy opatřit poměrně přesně potřebné množství zásob), vyhlašuji  UZÁVĚRKU přihlášek, která bude příští STŘEDU 12.září. Po tomto datu už budete mít smůlu (opravdu).
Důležité!!  Při přihlašování je potřeba uvést - KDY na Stezku přijedete a jestli pojedete se zdravým jádrem Trasy společným busem (viz dále). Opakuji a doplňuji základní údaje o Stezce:
datum:  čtvrtek 27. - neděle 30.září (nedůchodci to mají bez dovolené, protože v pátek 28. je svátek)
místo:  Krušné hory
ubytování:  budeme po celou dobu na jednom místě -  Mariánská, penzion Dukla rezervován je celý penzion, tj. 55 postelí + případně další mohou spát na zemi v tělocvičně (ale to jen v případě, že obsadíme všechny postele ! - srovnej s počtem přihlášených)  je samozřejmě domluvena polopenze (tedy večeře + snídaně)
doprava: 
1. společná - protože je veřejná hromadná doprava na místo poněkud složitá a hlavně řídká, je opět objednán autobus tam i zpět (obdobně jako v loňském roce na jarní Stezku) odjíždět se bude ve čtvrtek cca v 17:00 - 17:30 od stanice metra Hradčanská nebo Dejvická (to ještě včas upřesním) autobusem pak pojedeme zase v neděli zpátky zpět do Prahy a to z Ostrova (nad Ohří)
2. individuální (ale to se okradete o skvělé zážitky ze společné cesty a budete zádumčiví)
cena:   ubytování s polopenzí: bude za 310,- Kč za osobonoc, tedy 930,- za celou Stezku. Společná doprava: cena odvisí od toho, kolik nás pojede, tedy čím víc, tím méně, když nás pojede alespoň 35, tak to bude dělat cca 350,- Kč (za obě cesty samozřejmě)
No a teď to nejdůležitější:
Abychom omezili platby na místě, a protože taky musíme zaplatit zálohu a taky, aby toho placení (že, Uhři) nebylo málo, je nutné zaplatit za ubytování (počet nocí x 310,- Kč) předem a to nejpozději do čtvrtka 20. září.  Pro platbu samozřejmě využijeme trasový účet 25 00 22 81 74 / 2010
Jako variabilní symbol uveďte: 4312xx, kde xx je vaše pořadové číslo na seznamu přihlášených  (01, 02, .... 14, 15 .....)
Těm, kteří ještě nejsou přihlášeni, sdělím potřebné číslo obratem po zaslání jejich přihlášky. Pokud budete platit za více lidí, napište to do zprávy pro příjemce (netýká se manželů, druhů/družek). Případně můžete zaplatit v hotovosti na slezině, ale radši to pošlete na účet. Pro jistotu opakuji - částka je počet nocí x 310,- tedy  930,- Kč (na Stezku se jezdí na celou, že).
Takže - hlaste se a plaťte, ale hlavně se hlaste, protože je to opravdu zatím bída !!
Ahoj dnes večer nebo na Stezce

st 15.8.2012 17:46 – šéf - T14 - podzimní Stezka
Ahoj všem,
podzimní malá Stezka - letos bychom se měli vydat na západ a to do hor Krušných. Protože je tam toho docela dost ke koukání a je to taky trochu dál (i od nás pragocentristů), tak tomu budeme věnovat prodloužený víkend svatého Václava.
Stezka tedy bude od čtvrtka 27. do neděle 30.září.
Spát budeme na jednom místě a to v penzionu Dukla v obci Mariánská (kdo neví, kde to je, tak je to kousek nad Jáchymovem).
mají tam kapacitu 55 lůžek, což by nám s notorickými venkovními spáči mělo stačit. Pokud ne, tak by někteří spali ve spacáku na zemi.
Spaní tedy bude na posteli a samozřejmě s polopenzí. Kompletní cena by se měla pohybovat okolo 350,- Kč za osobonoc, (ještě nám ji upřesní).
No, a protože je to opravdu trochu z ruky, tak bychom se opět měli na Stezku a ze Stezky dopravit společným autobusem (obdobně jako v loňském roce na Jarní Stezku ke Slavonicím, vzpomínáte ?).
Takže, abych mohl vše definitivně domluvit (a zjistil jestli nám kapacita bude stačit), je potřeba, abyste se co nejdříve začali na Stezku hlásit !!
A to s uvedením:
-  že přijedete
- a  jestli pojedete se zdravým jádrem Trasy autobusem (předpokládám, že bychom vyjeli ve čtvrtek tak okolo 17:00 od metra buď z Hradčanské nebo z Dejvické)
Jinak na Stezku se jezdí na celou, že.

   
   
ROČNÍK 2012
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Čevenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
SEZNAM ZPRÁV
0 

 

© Čtrnáctka 2011