Provence a azurové pobřeží na kole 14. – 25. 9. 2016

Pokyny k zájedzu

út 16. srpna » šéf

Zdravím účastníky zájezdu, několik z vás už se pídilo po tom, kdy dostaneme bližší informace, v kolik se asi bude odjíždět a tak. Takže po konzultaci s cestovkou nám mohu sdělit následující předběžné info:
- propozice by měly přijít 21 dnů před odjezdem (což vychází cca na polovinu příštího týdne), společně s propozicemi chodí i složenka na zaplacení doplatku
- předběžný čas odjezdu je: Kolín 15:00, Praha 16:30 (u Prahy předpokládám, že odjezd bude z obvyklého místa, alespoň zatím na mne nevznesli dotaz ohledně jiného místa).
- Na odjezd z Kolína jsou nahlášeni následující: Helena K. Irena P., Jiřina P., Míra Š., Sylva a Julius S., Ivana a Jiří D., Jan L. Pokud tam něco nesouhlasí, tak mi prosím dejte vědět OBRATEM (potvrzovat mi to nemusíte).
No a to je vlastně prozatím všechno. Vlastně není, v příloze posílám seznam účastníků i s adresami. Překontrolujte prosím, jestli to souhlasí, pokud je tam nějaká nepřesnost, tak mi dejte také vědět (a také obratem, aby nešly pokyny na nějakou jinou adresu).

po 14. března » šéf

Zdravím účastníky zájezdu, v příloze posílám seznam přihlášených, koukněte na to, jestli je tam vše v pořádku. Jinak nám příprava zájezdu zase o něco pokročila a začínají přicházet ty méně populární věci a to je platba zálohy.
Záloha je stejná, jako v předchozích letech 4,500,- Kč (za osobu, samozřejmě) a opět je potřeba ji zaplatit na trasový účet: 2500228174/2010. Platbu proveďte prosím tak, aby potřebná částka byla na účtu nejpozději do pondělka 11. dubna. Jako variabilní symbol uveďte číslo 16xx, kde xx je pořadové číslo u vašeho jména v seznamu (např. 05, 08, 14, 25…). Pokud jste si účast rozmysleli, tak dejte vědět obratem, abych mohl oslovit náhradníky. Děkuji.
Program v podstatě zůstal beze změny tak, jak už jsem ho posílal.
Noclehy by pak měly být v následujících místech:

  1. 15. 9. – 16. 9. » Lausanne
  2. 16. 9. – 17. 9. » St. Martin d’Ardeche (nebo u Arles)
  3. 17. 9. – 22. 9. » Lunel
  4. 22. 9. – 23. 9. » Gordes
  5. 23. 9. – 24. 9. » Le Lavandou

út 23. února » šéf

Letněpodzimní cyklo Provence je už naprosto obsazená!

po 8. února » šéf

Ještě bych měl jednu věc. Týká se to "letního" cyklozájezdu do Provence. Ještě je tam pár volných míst a kupodivu nejsou přihlášeni někteří pravidelní účastníci. Takže, kdo byste měl ještě zájem jet v termínu od 14. do 25. září na jih Francie, ozvěte se do 20. února, pak volná místa nabídnu mimo Trasu.

út 26. ledna » šéf

Ahoj všem, i když je teprve zima, na léto je již potřeba myslet, přesněji řečeno pro letošek na pozdní léto a brzký podzim.
Tak jako mnoho předchozích let, přesněji 14 (!) předchozích let, tak i letos bychom měli vyrazit na kole za hranice všedních tuzemských dnů.
Jak už většina ví, tak by to mělo být opět do Francie, tentokrát na jih do oblasti Provence. A aby nám tam nebylo moc horko, tak tam vyrazíme až na sklonku léta a končit budeme v prvních podzimních dnech. Takže zájemci se mohou začít hlásit .................... TEĎ!
Pro vážné zájemce ještě pár vět:
Vzhledem k tomu, že pojedeme docela daleko, tak cena je o trochu vyšší, než jindy. Pokud by se vám zdála moc vysoká, můžeme ještě dohodnout zjednodušení programu a tím určité zlevnění.
Rovněž, pokud by někdo měl nějaké připomínky k navrhnutému programu, něco úžasného ještě zařadit do programu (ale svým způsobem na úkor něčeho jiného), dejte co nejdříve vědět, program můžeme ještě doupravit.
A abychom předešli zmatkům na poslední chvíli ohledně míst odjezdu, tak pokud byste měli zase zájem mít ještě jiné další nástupní místo, rovněž dejte vědět, ale počítejte s tím, že možná zaplatíte o něco navíc (ono to totiž není až tak jednoduché, loni nám cestovka vyšla naprosto neskutečně vstříc!).
Jinak jako průvodce by s námi letos měl jet Leoš Hannsman (byl s námi v Taurech) a jako kuchařka paní Kastenová, co byla s námi loni. Takže do toho, míst je zatím dost, přesněji řečeno, obsazená jsou zatím jen dvě.

Zobrazit více »