Důležité informace ke Stezce

Výprava do tajemné krajiny, po stopách míst, kde se natáčela vánoční pohádka Princezna a písař, navštívíme i vstup do pekla z pohádky S čerty nejsou žerty, utajené skalní divadlo, hrad zničený Švédy, hrad loupeživých rytířů s podloudnou (bývalou) mincovnou a mnoho dalšího.

 • Pokyny k přihlašování a kontrole údajů
  6. 9. 2016

  Prohlédněte si seznam dosud přihlášených. K tomu jenom podotýkám, že počet postelí v penzionu a v chatách je zhruba stejný (32/32), ovšem počet zájemců o penzion vysoce převyšuje počet přihlášených do chatek, takže později přihlášení prosím počítejte s tím, že budete muset spát v chatkách. Ovšem nebojte se, má to výhody, chaty jsou vytápěné, jsou levnější než penzion a hlavně, je z nich do hospody mnohem blíže, než z penzionu! Seznam je řazený abecedně, přičemž u každého je pořadové číslo doručení přihlášky. Tak si můžete snadno spočítat, na koho nezbyla postel v penzionu a vyhrál tedy lepší variantu v chatce). Snad teď šéfa nezaplavíte dotazy, jestli spíte tam nebo tam, nebude na ně odpovídat, neboť není tak těžké si to spočítat!!!
  No, a přihlášky/odhlášky na poslední chvíli zaznamenány nejsou.

 • Placení
  6. 9. 2016

  Platit se bude až na místě. Šéf o placení nic nepsal, to znamená, že NIC nepsal a bude se platit až na místě při příjezdu. Před Stezkou sle ještě pošle informace, protože na to do té doby zase skoro všichni zapomenete.
  Tedy nemusíte nikam nic posílat (to se většinou děje jen před Velkou Stezkou, kdy je nutné platit za organizaci Stezky na TAK).

 • Ubytování
  Penzion Vítězství, ale špatně se hledá, ve Stráži jděte (nebo jeďte) směr jezero a pak sledujte šipky směr hotel/restaurace Uran (v Uranu budeme večer sedět).

  Na břehu jezera Horka stojí dům s kapacitou 34 míst (možnost přistýlek). 4× apartmá (4+1): kuchyňský kout,obývák,ložnice (1× dvojlůžko + 2-3 lůžka), koupelna, WC, terasa, TV/SAT, WIFI. Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje: WC a koupelna společné pro 3 pokoje. Domácí mazlíček vítán a bez poplatků. 200 Kč osoba/noc

  Chatky 50 m od penzionu » 1× palanda,1× dvoulůžko, stolek, židle, skříň, světlo, zásuvky, zápraží, lůžkoviny a povlečení Možnost vytápění olejovým radiátorem. Nové sociální zařízení ve zděné budově v areálu. 125 Kč osoba/noc

  Nocleh pro všechny na posteli (tedy bez spacáku) s polopenzí.

 • Jídelní lístek » polopenze 180 Kč osoba/den

  večeře
  čt: Kuřecí směs na čínský způsob, rýže, zeleninová obloha
  pá: Kuřecí řízek s bramborem, zeleninový salát, ovoce
  so: Vepřový steak 4 pepře, brambor s jarní (?) cibulkou, ovoce

  snídaně (všechny dny):
  rautový stůl - šunka, sýr, ovocný jogurt, pečivo, chleba, máslo, džem, zelenina, káva, čaj

 • Příjezd, platby, penzion, sezení, platby, počasí, výlet…

  e-mail 3. října »
  e-mail 4. října »
  e-mail 5. října » odjezdy autobusů »
  e-mail 5. října » čtvrteční ubytování »

Základní informace

Ceník

 • Penzion 200 Kč osoba/noc
 • Chatky 125 Kč osoba/noc
 • Polopenze 180 Kč osoba/noc

Pozvánka

 1. díl » strana 1 a 4 »
 2. díl » strana 2 a 3 »