60. Stezka » Jubilejní » 4. – 8. 5. 2018
Moravské Slovácko se zakončením v Kyjově

PRIHLÁŠKA NA 60. STEZKU »

Jubilejní 60. Stezka – první informace » ne 4. února » šéf

Ahoj všem, stezkařům zvláště, je sice počátek února a jubilejní 60. Stezka se může zdát být ještě poměrně daleko, ale potřebujeme znát co možná nejdříve počty (kvůli noclehu - musíme zaplatit zálohu). Takže je potřeba, abyste se už nyní (pokud možno v průběhu února), na Stezku hlásili. Když to uděláte teď, tak budeme mít klid a nemusíte na to už myslet!
Zde jsou základní informace:
60. Stezka bude od pátku 4. května do úterý 8. května (státní svátek)
Zakončení bude tam, kde bylo zakončení 49. Stezky, tedy v letním kině v Kyjově (neplést s Kyjevem, ten je jinde)
Nocleh: Čtrnáctka se ale bude pohybovat v oblasti, kam se tak často nejezdí, která není moc známá a to v oblasti mezi Uherským Brodem a hranicí se Slovenskem, kde je moc hezký kraj. A pokud by se někomu zastesklo po známé destinaci, tak to budeme mít kousek třeba do Luhačovic. Vzhledem k tomu, že Čtrnáctka je velká Trasa, tak je také bohužel dost velký problém sehnat kapacitní nocleh. Budeme tedy na jednom místě, konkrétně v chatičkách (na posteli s povlečením) v Eurocampingu Bojkovice.
JaVor v brzké době (zítra) spustí možnost elektronického přihlašování na Čtrnáctkových stránkách. Tak se přihlašujte tam. Je potřeba vyplnit jméno, KDY na Stezku přijedete, (případně, že nechcete spát v kempu) a jestli chcete jet stezkovým vlakem zpět. Letos opět bude možnost využít vlak i na kratší trasu, konkrétně z Kyjova jen do Olomouce nebo do Pardubic (samozřejmě za menší peníz). Takže to případně vyplňte také.
Základní zápisné: TAK 270,- Kč, neTAK: 320,- Kč plus případně vlak Praha: 190,- Kč, vlak Pardubice: 130,-Kč, vlak Olomouc: 90,- Kč
Pořadatelé nabízí možnost slevy 20,- za včasné přihlášení. Ovšem v případě, že pak zjistíte, že nemůžete jet (z jakéhokoliv důvodu), musí se kromě zaplacení penále vrátit zpět i ta sleva. Usoudil jsem, že by v tom byl zbytečný zmatek, Takže zaplatíme normální zápisné a pokud dostaneme nějakou slevu, tak ji na Stezce dáme na "dobročinné" účely (tedy - propijeme to, abychom měli zase nějaké vzpomínky na "krásné" chvíle, stejné, jako jsme je dostali na zakončení 59. Stezky - vzpomínáte?).
Už končím, abych to shrnul:
Přihlášky - pokud možno co nejdříve - během února (!!!) a vyplňujte to zodpovědně, na podzim to někteří z vás úplně nezvládli (hlavně den příjezdu).
Platba na trasový účet a nejpozději do neděle 25. března (bez platby není přihláška platná!!!) Z vážných důvodů se případně můžete hlásit a platit i později, ale to dělejte opravdu jen výjimečně.

Nocleh 60. Stezky

 • Eurocamping Bojkovice »
 • Platba za ubytování
 • Stezkovné – zápisné
  • neTAK 320,- Kč
  • TAK 270,- Kč
 • Stezkový vlak
  • Praha 190,- Kč
  • Pardubice 130,- Kč
  • Olomouc 90,- Kč

Dokumentace
k 60. Stezce


Aktualizace každých 24 hodin