Opožděný vánoční dárek » út 2. ledna » ZuVla

Ahoj všichni, posíláme už téměř historickou, protože loňskou fotku, konkrétně z 29. prosince. Na ní Chval 2,5 roku a Lada, přesně 14 hodin stará. Zdraví babička a dědeček Vlachovi

Poděkování za silvestrovský Jeseník » út 2. ledna » StDu

Přeji všem jiskřivý nový rok a děkuji Ivance Černohorské za bezvadné zajištění silvestrovského pobytu v Jeseníku, Jirkovi Vlachovi za skvěle naplánované výlety do okolí, Zuzce za dobrý nápad rázu silvestrovského večera a Alle za aktivní vstupy a muzikantům za skvělé hraní. Vše bylo bezchybné, vše klaplo. Ještě jednou děkuji.

Návštěva Tondy» út 2. ledna » LuČa

Ahoj, jak js predeslal, stavili js se pri navratu ze Silvestra v Chocni za Tondou. Byl doma. Vyridil js pozdravy a pozval ho na nejakou pristi akci 14-tky. Vypada lepe nez minule, zadny monokl, ma fousisko jako sef Lada a mohutnou kstici -prehazovacku na hlave. Pravil, ze postu castecne sleduje a je na emailu. Tak mu zajemci/kyne muzete napsat.... Joo a na dotaz, jestli uz ma vpredu novy zub /pres bibra to neslo zjistit/ pravil, ze jeste ne !!

Norrisova bouda 2. – 4. února » st 3. ledna » MiMa

Hola Povahy, první Norrisova bouda v roce 2018 se koná v termínu 2. – 4. února. Přípravný výbor může přijet již 1.února. Program tohoto náročného víkendu je příprava tlačenky. Další bod programu je tlačenku sníst. No a když zbude čas, tak můžeme jít na běžky, že? Hlaste se rychle.

PFšem, i dosud neobjeveným nováčkům, PŘÍSNĚ TAJNÉ info o Novoročním povyražení (Cvičení - již 35 let!), klidně se nahlašte, že!" » st 3. ledna » JiKu

Vážení, nikdy nevíme, kdo zatouží po letech nadějných informací vyrasit. Proto všem i dosud neobjeveným nováčkům, zde PŘÍSNĚ TAJNÉ info o Novoročním povyražení (Cvičení - již 35 let!), klidně se nahlašte, že! Starodávní zájemci dostali již i raspis možných pátečních pozdních přinapojení... neb se hlásí i noční opožděnci... HOJ TURAS!

PŘÍSNĚ TAJNÉ! STRENG GEHEIM! PODROBNOSTI KU CVIČENÍ „NOC VETERÁNŮ“ Pá – ne 5. - 7. ledna
Vzhledem k dosud neprasraseným, dle sil rasdílným trasám a již praslýchajícím četným puffům počet hodlajících uposlechnout narastl. Pánů zatím jede věkem starších max. 18 + věkem mladších asi 7, včetně Brna a dvou Kadetů … Dámy Týlu hlásí počet 11, včetně Brna a asi 3 novicek...
(Staří Veteráni & Kumpanie marodů mají v pátek jak známo střechu nad hlavou, tímto se neočekává ostudný příjezd těchto v sobotu s Týlem.)
Díky puffům, které laskominami komplikují Cvičení v pátek večer, v sobotu dopoledne, v sobotu odpoledne a večer, v neděli ráno a v poledne, zásob k ohni je třeba jen v pátek v noci a v sobotu v poledne.
RUŠÍ SE NAŘÍZENÍ O MNOŽSTVÍ MENÁŽE – STAČÍ PŮL, I NÁPOJŮ! (A KOLKY PŘIPRAVENY JSOU V MÍSTĚ.)
TOTO PLATÍ: Dámy Týlu v sobotu v poledne zdravě zapraví zelenou menáží předcházející dietní chyby a excesům in Bakchó učiní přítrž. By všichni ve zdraví se sešli, ...cestou necestou, ku sobotnímu Tříkrálovému čepobití, kde Novatschci budou doporučeni a obhájí si své okolkované žádosti dle raskazu...
Spořádaný nedělní odchod a odjezd z doby(pi)téhoj území včas přistaveným trenem jest nezbytný, neb voj jest očekáván ...v neděli 7. ledna od 17:00... (ne od 16:00!) u Vokýnka O´SUDEM Kozorohů. HOJ KAISER GOTT UND VATERASLAND! HOJ TURAS!

Norrisova bouda » čt 4. ledna » MiMa,

Hola, hola, Norrisova bouda jest plná pro zimní provoz. Ti rychle přihlášení: Čáslavci 2×, Marčelína, Michak 2×, Soňa, Stáňa, Tiší 3×, Vlaši 2×.

Nejbližší akce » pá 5. ledna » ZuVla

Ahoj,