Vánoční slezina » út 4. 12. » šéf

Ahoj všem, rozkaz zněl jasně: Čtrnáctkáři čtěte! Hlavně maily od šéfa! Takže kam? Sehnat v předvánočním času volnou, kapacitní a alespoň trochu normální hospodu je docela problém. Nicméně zadařilo se. Příští úterý 11. prosince v 18:00 se sejdeme opět v západní části Prahy, ovšem letos to nebude tak bokem, jako loni, ale o něco málo blíže, konkrétně v Břevnově, ještě konkrétněji ve Šlikově ulicič. 14+1 v restauraci Na Hrádku. Vstup je přímo na rohu ulic Šlikova a Heleny Malířové. Nejbližší stanice MHD je stanice tramvají 22 a 25 Marjánka, od ní kousek zpátky, pak vpravo do kopce ulicí Liborova, na dalším rohu vlevo do Šlikovky a na dalším rohu už to je. Ale to asi víte, kdysi dávno tam Čtrnáctku už jednou slavila jedno své výročí. Podařilo se nám tam dostat přes jinou, menší rezervaci, umlátil jsem je počtem (cca 55) tak doufám, že nezklamete a přijdete v počtu hojném a hlavně včas! Předpokládám, že hudebníkům hudební nástroje nemusím zdůrazňovat. Takže, za týden!

Vánoční slezina » st 5. 12. » ZdeVě

Vážená traso (prostřednictvím šéfa) omlouváme se tímto z této skvělé akce, nota bene konané na místě tak historickém, ale již zítra expresně mizíme na jih za světlem a teplem. Přejeme vám dobrou zábavu a vtipného Ježíška, Milada + Zdeněk.
P.S. Včera bylo taky fajn - viz příloha

Vernisáž » čt 6. 12. » AlHo

Milí čtrnáctkou příznivci Tvůrčí skupiny, děkuji vám, že jste opět přišli na vernisáž v pořadí již 19. naší výstavy. Vytvořili jste tak „druhou nejpočetnější skupinu“ za vítězným seskupením bývalých zaměstnanců Útvaru hlavního architekta hl. m. Prahy. Jen tak dál!!!
Obzvláště a jmenovitě děkuji Michalu Martinovi, který nám značnou měrou pomohl s instalací obrazů. To, co my autoři vystavovaných děl obvykle prožíváme na hranici nervového zhroucení, Michal zvládl s bravurou a lehkostí zkušeného chalupáře.

Vernisáž » čt 6. 12. » ZuVla

Ahoj, já ještě podotýkám, že jsme vytvořili zdaleka nejpočetnější skupinu, která se přesunula po vernisáži do Trafalgaru - viz moje dvě rozmazaná fota. A taky připojuji info Jirky, že ABF, kde byla vernisáž, sídlí v průjezdu za bývalou hospodou U Šenfloků. Popěvek
"Tu dívku mladičkou
Ten večer U Šenfloků
Jsem probod vidličkou"
kupodivu není staropražská odrhovačka, ale úryvek ze Šlitrovy písně Ďábel z Vinohrad ». Každopádně, pokud žádnou dámu na Silvestra v Jeseníku nenapadne převlek, může z jídelny Domova mládeže zcizit vidličku a má po starostech.

VánSle » čt 6. 12. » JaVor

Kamarádi, přátelé, přeji vám klidný čas adventu a krásné vánoce.
Je mi to líto, ale letos na Vánoční slezinu nepřijdu (kdyby případně jste náhodou měli oumysly, tak dárky pro mě nevymýšlejte a nenoste).
Přeji hezký den a těším se na nový rok 2019

Vánoční výlet - upřesnění » po 10. 12. » PaTi

Ahoj, výlet dne 26.12.2018 (na Štěpána) je naplánován takto:
Vlak Praha hl.n 9:20, Smíchov 9:28, Srbsko 10:05
V restauraci U nádraží (U Hulanů) jsme očekávaní bezprostředně po vystoupení z vlaku. Objednáno pivo, víno , kafe, aj. a také 20-25 ks polévek typu vývar.
Pak bude výstup do většího kopce, částečně po méně zřetelných cestách, dále již budou zřetelné, ale z 90 % bez turistického značení. Celková délka 12 km.
Občerstvení z vlastních zásob bude kdekoliv, oheň je naplánován u boudy myslivců s možností použít lavice a odkládat pušky. Zde se předpokládá větší čas pobytu. Na lavice se všichni nevejdou-vemte si někdo podprdelníky.
Cestou uvidíme do dvou lomů, uschlé borovice a možná vyhlédneme do všech světových stran a uvidíme na trasy dřívějších výletů. Konec bude v pivovaru B. Medvěd, kde mimo jiné uvařily jubilejní (20 let) ležák, který má pouze 10,2 % alkoholu. Ještě doplňuji, že u Berounského Medvěda vaří pivo pouze ženy.
Doporučuji si vzít pořádné boty a oblečení do počasí, které bude a také je vhodné držet se Mirka, Boženky nebo mne (kdo chce projít celou trasu). Těším se, Pavel T.

Trasové vánoce » ne 10. 12. » šéf

Ahoj všem, jen si dovoluji připomenout, že již za 30 hodin začne trasové vánoční setkaní v restauraci Na Hrádku ve Šlikově ulici v Břevnově!! Zarezervován sál jen pro nás! Abyste dlouho netápali, tak přístup do něj je hned za vchodem do restaurace a hned za výčepem vlevo. Takže zítra a v počtu hojném!
PS: ještě drobnost k trasovému Silvestru. Jestli jsem pochopil vyhlášené téma dobře, tak k němu jsem našel na internetu námět na kostým pro dámy. Jedná se o jednoduchý, ale elegantní model ….. Myslím, že by mohl platit i pro "Zmizelý Jeseník". PSS: Michale promiň, že ti lezu do "zelí".

Trasové vánoce » ne 10. 12. » AlKo

To už by bohužel, ve věku čtrnáctkových dam nebylo tak atraktivní. Více (myslím oděvu) je někdy více (lépe). Pokud si to některá z mých dam nemyslí, tak má pro šéfův model zelenou. Ale nezapomeňte, že jsme „slušný" podnik! Madame Alitz

Trasové vánoce » ne 10. 12. » MiMa

Vláďo prima nápad, ale kde ty modelky seženeš? To bych se asi ještě přihlásil na Silvestra. Hoj a hoj

Vánoce 14 » po 11. 12. » AlPo

Milí čtrnáctkoví, letos po mnoha letech budu na besídce chybět. Čekala jsem do poslední chvíle, ale rýma a s ní spojené další drobné neduhy propukly až teď. Přeji Vám všem hezké svátky, s některými se setkám na vánoční vycházce a v Jeseníku. Těm, kteří tam nebudou, přeji ještě veselého Silvestra a dobrý další rok. Zdravím.

Trasové vánoce - již za 14/2 hodin » po 11. 12. » šéf

Ahoj všem, Protože mám takové tušení, že asi někteří z vás přinesou pár dárků, tak k tomu jen malé poznámky:
- určitě na všechny napište jméno toho, komu je určen (to samozřejmě píšu jen preventivně, protože se to ještě nikdy, ale opravdu nikdy nestalo)
- určitě nenoste dárky pro někoho, u kterého je vysoce pravděpodobné, že tam nebude. Dá se to jednoduše vyřešit tak, že příslušný dárek strčíte pod stromek až v případě, kdy se tam dotyčná osoba objeví (každý rok se tam kupodivu objevují dárky pro někoho, kdo tam buď ještě nikdy nebyl nebo se tam už spoustu let neobjevil)
- a ještě jedna malá věc: při placení útraty si prosím důsledně zkontrolujte, že jste zaplatili opravdu vše, co jste měli. Ahoj večer !!

Víte, proč náš šéf není tlustej? » út 11. 12. » KaKu

Tak se dívejte!

Ad nadílka a nedělní posedlostní vycházka » st 12. 12. » ZuVla

Ahoj všichni, zase se potvrdilo, že dlouholetým soužitím se sobě partneři začnou podobat. Vzpomeňte si, kolikrát jsme hledali Náměstkovi černou bundu, která se po dlouhém, zoufalém hledání ukázala být bílá. Včera na Hrádku hledala bundu Milena. Tak dlouho, že pomáhal i personál. Jen všichni hledali na jiném věšáku, než bunda visela.
Jinak to byla zase moc příjemná nadílka. A tradiční. Sešli jsme se všichni v hojném počtu pohromadě, šéf dovlekl stromeček se čtrnácticípou hvězdou, vánoční koledy doprovodil štěbejebot (jak by to komentoval Kučeras), Vláďa zrekapituloval uplynulý rok a pak jsme byli zavaleni dárky, dárečky. Tak hodní jsme snad ani nebyli. A po letošním Ježíškovi pojedem do Afriky, pojedem do Zimbabwe. Špatně to nedopadne, neboť všichni máme slušivé kloboučky.
Tuto neděli je předvánoční výlet ke hvězdám, v půl dvanácté oběd U Holečků, o půl jedné odchod. Kdo nepojede na Petřiny metrem, ale tramvají, dívejte se vpravo. Hned za zastávkou Větrník je před domem č. 36 nasprejován na chodníku Josef Toufar, teď přebarvený červenou barvou. V tom domě totiž žil JUDr. Mácha, který pátera umučil k smrti. Přežil ho o 68 let (viz přílohy). Je to trochu smutný prolog, ale zapomínat bychom neměli.

Ladislav Mácha byl v roce 1950 byl vyšetřovatelem faráře Josefa Toufara z Číhošti. Toufara podroboval krutému mučení, na jehož následky po dvou dnech v nemocnici kněz zemřel. Vyučený automechanik během svého působení u StB vystudoval právnickou fakultu. V roce 1968 byl vzat do vazby pro podezření z trestného činu vraždy, ale vyšetřování šlo po ruské okupaci pochopitelně do ztracena. Teprve v roce 1998 byl odsouzen za zneužití úřední moci a těžkého poškození na těle na dva roky nepodmíněně, ale trest kvůli špatnému zdravotnímu stavu nenastoupil. Ladislav Mácha zemřel v 95 letech letos v září, 20 let po odsuzujícím rozsudku a 68 let po smrti pátera Toufara. Měsíc po jeho smrti vytvořil neznámý umělec před domem Na Petřinách 36, kde JUDr. Ladislav Mácha bydlel, podobiznu Josefa Toufara. Inspiroval dílem Otakara Duška, který podobné podobizny Josefa Toufara i Jana Palacha nasprejoval na bývalé Borůvkovo sanatorium v Legerově ulici, kde Toufar i Palach zemřeli. Po čtrnácti dnech neznámý vandal posprejoval podobiznu na chodníku červeným sprejem. Noční rudý sprejer chtěl poničit památku na pátera, ale teď je pomníček ještě výmluvnější. Dům je těsně u zastávky Větrník po pravé straně při jízdě ven z města.

Silvestr » pá 14. 12. » AlKo

Ahoj, protože prý někteří nedostali téma na silvestra tak to radši posílám všem.
Pozvánka
Vážené ctěné panstvo, na vědomost se dává, že ve slovutném městě Jeseník (které vbrzku navštívíte), právě znovu otvíráme obnovený prvorepublikový podnik pro pány U Červeného páva. Tanec, zpěv, dobré jídlo a pití (individuální služby pro pány). Společenský oděv nutný. Rády Vás přivítáme. Madame Alitz a její děvčata
Pozvánka pro pány
Na vědomost se dává, že ve slovutném městě Jeseník, právě znovu otvíráme obnovený prvorepublikový podnik pro pány U Červeného páva. Tanec, zpěv a individuální služby pro pány. Nová děvčata vítána. Vlídné zacházení, byt a strava. Stálý lékařský dohled zajištěn. MA

Silvestr » so 15. 12. » AlKo

Stav šantánu u Červeného páva již naplněn. Těší se na vás Anka s čárkou, Cajdrnožka, Chlupatá kapustička, Kočinda, Černá Mary, Tonka myš forova, Studentská Líza a ostatní. Madame Alitz

Pravnučka » ne 16. 12. » IvČe

Ahoj, dne 3. 12. přišla na svět naše další pravnučka Natálka (2,550 kg, 46 cm).

PF 2019 » po 17. 12. » HeKes

Připíjím Vám na zdraví!!! Helena Kestřa

PF 2019 » út 18. 12. » JiDu

Přání » út 18. 12. » IvČe

Přátelé, pohodové prožití vánočních svátků,rozverného Silvestra a šťastný rok 2019 přejí Ivče a Mirek

Přání » st 19. 12. » AlKo

Poklidný konec roku a dostatek sil do Nového, Alla

PF 2019 » st. 19. 12. » IvHo

Milá čtrnáctko, přejeme krásné vánoční svátky a do Nového roku hlavně zdraví, pohodu a optimismus, Ivan a Alena H.

Přání » čt 20. 12. » StDu

Milí přátelé, přeji vám všem pěkné svátky vánoční a dobrý nový rok. Ve všem dobrý. At´ vás nikdo neklame a nezklame. Stáňa

pf 2019 » čt 20. 12. » VrPe

Vsem prejeme vse obvykle a hlavne at je pokud mozno obcas trochu veselo. Vrata a Vlasta

pé ef dvatisíce devatenáct » čt 20. 12. » šéf

Ahoj všem, s Natašou se rovněž připojujeme k řadě přání a přejeme celé Čtrnáctce příjemné a klidné prožití vánočních svátků a úspěšné vykročení do Nového roku s číslem 2019.
Společně s naším péefkem posílám další, které nám poslali manželé Pražanovi z kempu v Bojkovicích. Zřejmě jsme tam udělali dobrý dojem, holt "asi slušnej oddíl, no". Nataša a Vláďa Roithovi
PS: jen na vysvětlenou (pro některé): v Bojkovicích jsme měli stezkové noclehy

PF 2019 » pá 21. 12. » RoTa

Přeji Vám milá Čtrnáctko Veselé Vánoce s optimální konzumací a v roce 2019 samozřejmě hlavně zdraví ale taky mnoho vydařených akcí. Tolik za mě a náš spolek SPAS.
*RMV* t.č. IV. a VI. praes.SPASu

PF 2019 » pá 21. 12. » JirSo

Ahoj všichni, přejeme hezké svátky a nepolevující aktivitu spojenou s příjemnými zážitky v roce 2019. Jitka a Jiří Součkovi

PF 2019 » so 22. 12. » IvLe

Někdejší aktivní, dnes externí 141414 přejí pěkné Vánoce a dobrý nový rok 2019. Zuzana a Ivan Lejčarovi

PF » so 22. 12. » KaKu

Přeji vám všem, aby se váš život v novém roce odvíjel hladce, příjemně a úspěšně! Karel

Předvánoční výlet ke Hvězdám » so 22. 12. » ZuVla

Ahoj všichni, předvánoční vycházka ke hvězdám začala U Holečků, kde jsme před patnácti lety strávili s Vráťou osmihodinovou šichtu po vycházce ke stejnému cíli. Tentokrát jsme tu jen nudně poobědvali. Když jsem předčítala, co všechno vynalezl a spolknul Otto Wichterle, dorazila čerstvá vietnamská prababička a další opozdilci. Okolo utajené pobočky Městské knihovny, Létajícího Remka, studentské koleje nazvané jak jinak než Hvězda jsme dorazili na hřbitov. Krátký okruh po disidentech narušil jen majitel pivovaru U Fleků. Postranní branka byla nečekaně otevřená, a tak jsme pronikli do klášterních zahrad. Ale víc než Břevnovský klášter nás zajímal protější Malý Vatikán. Navštívili jsme s křížkem po funuse (už pět let!) Pavla Bobka, minuli cukrárnu z Medvídka, a uprostřed usedlé břevnovské zástavby objevili roubenou hospodu U prezidentů. Když jsme vyštípali dva osamělé hosty, úplně přesně jsme zaplnili každé místečko, které se tu mezi prezidenty a poklady ze všech smetišť republiky našlo. Konvice vařila grogy a svařáky o sto šest a my zírali.
A jdeme dál. Skromnou vilku architekta Sokola i vilu pro předsedu sněmovny zastínila vila Azavedo. Někomu připomínala hranatý Tádž Mahál, někomu Tisícovku. Národní umělec psal procítěně nejen o Mamince, ale i o včelách. A taky jsme se podívali, jaký domek postavil šéfovi jeho strýček. Okolo Krystalizujícího mládí, přes Obuškov jsme vyrazili opět do kopce a vytvořili živý břevnovský Betlém. Ve vojenské nemocnici už býváme častými hosty, ale tentokrát jsme sem vkráčeli radostně. Postavili tu totiž pro nás altán pro veterány, ozdobili stromeček a připravili barový pult, jako stvořený pro předvánoční mejdlo. Konečně došlo na dovláčené cukroví, buchty, šampus, griotku, punč. Prostě berte se, co hrdlo ráčí. Vystopoval nás tu i válečný veterán z Okoře. Okolo několika funkcionalistických skvostů a jednoho svítiplynu jsme dorazili do Zlaté uličky Prahy 6. Dávno před Allou pořádal na Andělce mejdany Janík Roháč. Došli jsme pod Baterie a rázem se pod námi rozsvítila celá Praha. Jako první zapálil prskavku Vašík a pak už následovali další a další, a tak nad Prahou tančily hvězdičky. Ale to ještě nejsou ty hvězdy. Ještě se musíme podívat, kde začala pouť Charty 77 a poslechnout si neplacenou inzerci na zahradnictví Chládek.
Vždycky mě baví poslouchat během vycházky konspirační teorie, kde bude cíl. A vždycky mě baví, jak skoro nikdy neuhodnete. Ani tato vycházka nebyla výjimkou. Padaly tipy na cestu zpět ke kořenům a letohrádku Hvězda, Pětihvězdičkovou Metaxu u Ally, planetárium Petřín. Ale hokejový stadion HC Hvězda neuhodl nikdo. Tím pádem jsme byli bez bruslí a mohli v pohodě vystoupat až do Kanady. Cestou jsme křižovaly několikrát tramvajovou trať, a tak se původních téměř čtyřicet účastníků smrsklo na konečných šestnáct. A tak nás bylo zase přesně tolik, pro kolik byl připraven stůl. V hokejové Kanadě bylo fajn, jen místo prezidentů jsme mohli sledovat, jak pod námi krouží bezejmenné hvězdy.
Mí vycházkáři mi rozumějí, ale kdyby někdo nepřítomný chtěl porozumět textu, ať klikne na Usedlosti »
Tak hezké vánoce a nezapomeňte na Štěpána, ve středu 26. 12. se sejdeme před pokladnami na Hlaváku (odjezd vlaku 9:20) nebo na Smíchově (odjezd 9:28) a všichni v Srbsku v 10:05.

Já taky PF 2019 » so 22. 12. » MiMa

Vážně, všem, všechno…

PF 2049 » so 22. 12. » JiMa

PF19 » so 22. 12. » LuČa

Krásně Vánoce a uspěšný nový rok, ve kterém vždy najdete při každé nepříjemnosti tu správnou cestičku k jejímu překonání...

Přání » ne 23. 12. » LeJa

Milá T14, Užijte si svátky! A PF 2019! přeje Leoš J.

PF 2019 » st 23. 12. » JiKo

Hezké Vánoce a PF

PF 2019 » ne 23. 12. » BlBár

Milá Čtrnáctko, přejeme pohodové vánoční svátky a v dalším roce ZASE HODNÉ KRÁSNÝCH SPOLEČNÝCH AKCÍ, Blanka a Jarda

PF TF JK » ne 23. 12. » JiKu

Ahoj Čtrnáctko :-) Krasný svátky a PF 2019 přeje Jirka Kučera.
P.S. Doraste 7. 1. na moje narasky.. (Blues v Šatlavě od sedmi :-)

p. f. » ne 23. 12. KaPr

Přejeme všem hezké Vánoce, do nového roku vše nej a zase brzy na viděnou. Pro obveselení přikládáme jednu komickou situaci, jak je tak občas život přináší. Provázci

Vánoce - bohužel, už zase » ne 23. 12. » JiJi

Přejeme Vám všem, at máte vánoce zas jako dříve, za těch našich dávných časů... Ahoj J+J

PF 2019 » út 25. 12. » Hpap

Milí přátelé, děkuji za všechna milá a kreativní přání a přeji všem, aby se nám mnoho z nich v Novém roce splnilo. Hpap

PF 2019 » ne 23. 12. » JaVor

Kamarádi, přátelé, Čtrnáctko, letos víc než kdy jindy pociťuji radost z toho, jak obrovské mám štěstí, že jste, že mohu trávit mnohé volné chvíle s vámi, že se mohu opřít, když je zle.
Děkuji vám za podporu a přeji všem krásně prožité vánoční svátky. No a v novém roce 2019 stálé zdraví a pohodu. Jana

Vánoční přání » po 24. 12. » JiNa

Ahoj kamarádi, Přejeme vám klidné a pohodové vánoční svátky a do nového roku stálé zdraví a dobrou pohodu. Zdenka a Jirka ze Lhoty

Slova, slova, slova! » st 26. 12. » ZdeVě

Zdar a sílu do roku následujícího,
jakož i do zbytku roku stávajícího
přeje Milada + Zdeněk

Povánoční výlet » čt 27. 12. » ZuVla

Ahoj všichni, už podvanácté jsme si potvrdili, že všechny cesty o Vánocích vedou k Medvědu (viz Jirkova mapa »). A už po dvanácté pro nás rodina Tichých našla k němu úplně novou trasu. Opakovala se jen polévka a pivo v Srbsku u nádraží, ale pak už jsme vysupěli na hřeben nad Kruhový lom, o jehož existenci jsme neměli ani tušení. To musíme oslavit. Prošli jsme hlubokým lesem a slavili jsme. Našli jsme krásné ohniště. A když jsme spucovali všechen bramborový salát, ryby, řízky, buřty a cukroví, hádejte třikrát, co jsme dělali. Pak jsme šli přes louky a pole a Pavel nám ukazoval na okolní kopce, stráně a vesničky, kudy všudy už jsme cestou k Medvědovi prošli. Padl další šampus. Došli jsme až nad lom Kosov. Ten známe, tady už se koupal před dvěma lety Vráťa, Mirek a Ivan Pažout. Tentokrát se koupal jen Vráťa a Pažout bez brýlí.My jsme si bouchli a hrnuli se k Medvědovi. Přišli jsme právě včas, abychom obsadili čerstvě opuštěný největší stůl a mohli na střídačku pít jantar a medové. Odpověď pro Kužela. Spárům Medvěda jsme se postupně vysmekli, ale někteří vzápětí upadli do spárů Lázní Františkových. Dejte si pozor při Pokladu. Frantovy láznějsou těsně u řevnického nádraží a jen tak ochotně nikoho nepustí.
Ahoj a p. f. 2019 přejí Zuzana a Jirka

PF 2019 » čt 27. 12. » ZdeHá

PF 2019 » pá 28. 12. » VlaPlo

Takže v tom Novém roce asi tot:o, že:
Abychom k vám za rok přišli a vás ve zdraví zas našli,
radujme se, veselme se, v tomto Novém roce.
Po buďmeveselí spolu, připijme jeden druhému,
piva,vína, páleného, na zdraví druhého.
Marcela a Vláďa

pf 2019 14 » pá 28. 12. » JiPa

Tak ještě jedno, neplánovanou zdravotní indispozicí trochu zpožděné, pf. Jiří Roulin Papež a Kateřina

pf 2019 » pá 28. 12. » MiPa

Také se přidávám a posílám jednu hodně veselou PF.

PF 2019 » so 29. 12. » JiJi

Ahoj všichni. Bohužel už zase konec roku, že... Takže i já Vám všem přeji pevné zdraví a stálou pohodu kolem každého z nás v tom čase s dlouhým krokem...
Pro účinné zastavování toho běžce přeji - dámám mj. po celý rok častý příchod velmi dobrých zpráv ( jako - "Dnes Tě moc chci, myslím na to celý den...") a pánům pak zase co nejčastější a co nejdelší poslech toho nejkrásnějšího ženského slova (.....ještě..... .....ještě..... ....ještě..... .....JEŠTĚĚĚ..... ............!!!!!!! ....).

PF 2019 » so 29. 12. » VaUr

Zdravím a přeji vše nejlepší do Nového roku. - I když podle učení Human Design, který jsem letos pilně studoval, je to trochu později než na Silvestra (viz příloha). Alespoň tak, jak to chápu já.... Hodně zdraví přeju.
PS: A pokud by si mne někdo chtěl užít online, nechť se podívá sem »

PF 2019 » ne 30. 12. » KaKu

Ahoj Chapko, díky za pozdrav! Musím říci, že jsi v této věci nezklamal.
Zklamán jsem se však cítil při trasovní nadílce, které ses nezúčastnil. Měl jsem ti totiž předat poselství od příslušníků mimozemské civilizace. Mělo podobu kartičky 10 x 15 cm, na zadní straně byl vytištěn záhadný nápis (heslo?) - "Kodak Endura", ale nejnápadnější bylo, že na dotek vydával neuvěřitelně silné pozitivně-negativní kosmické vibrace. Kartičku jsem předal jisté dámě, rané členky Trasy 14, která slíbila, že ti ji doručí. Pro zajímavost jsem ofotil přední stranu a obrázek ti posílám.

Koncert Plíhala » ne 30. 12. » šéf

Ahoj všem, V pondělí 25. 3. bude v Městské knihovně koncert Karla Plíhala, na který Čtrnáctka hodlá vyrazit. Kdo byste se chtěl přidat, dejte co nejrychleji vědět, (nejlépe Zuzaně Vlachové, případně mně) abychom mohli zajistit vstupenky (330,- za kus). Příjemný zbytek roku.

PF 2019 » po 31. 12. » LeJa

Hola, tak nevím, jestli se tam Jirkovi nezamíchal nějaký emajl z doby před 20 lety či tak. Pokud ne, tak do toho, T14. Já si namísto toho zazpíval: To všechno vodnéés čas...

Přání » po 31. 12. » IrPok

Milí přátele, ze srdce přeji pevné zdraví, hodně štěstí, spokojenost, mír v duší, hodně radostných dnů v novém roce, vše dobré. Vzpomínám…

PF 2019 » po 31. 12. » IvPa

Přejeme Fšem pěkné fkročení do nového roku! Lída a Ivan