Kontrola po 10 letech

Milí TAKoví přátelé, vážení pacienti,
Před 10 lety jsme vás pozvali do lázní na bál „TAK v lázních“. Tehdy jsme usoudili, že mnozí z nás nějakou léčebnou proceduru mají zapotřebí. Ti, co naši pozvánku přijali, se většinou dostavili do přijímací kanceláře s berlemi nebo francouzskými holemi, kulhali či jinak pajdali. Takhle jste tam tehdy vypadali.
Po skončení léčby všichni pacienti odcházeli bez zmíněných podpůrných pomůcek a byvše povzbuzeni na mysli byli schopni skotačit na parketu.
Nyní bychom vás rádi pozvali ke kontrole vašeho zdravotního stavu do Klubu Skotačivých Stařenek a Staříků. Přijďte proto na

„Dědkovský bál, aneb Dědku uhni, mladí přicházejí“
který se bude konat 5. dubna 2019 od 19 hodin
v sále Domovina, Na Maninách 32, Praha 7

Vezměte s sebou svou partnerku či partnera a ověřte si, jak na tom jste. Váš zdravotní stav ochotně a láskyplně zkontrolují mladší rehabilitační pracovnice, které si k tomu přivedou své mladší rehabilitační partnery, a svou vitalitou a mladistvým elánem vám budou dokazovat, že stáří je pouze stav ducha a ne stav těla. Před tím ale možná ale bude lepší se objednat do servisu a nechat si zkontrolovat, seřídit a promazat svůj pohybový aparát. Počítejte tedy s tímto termínem a zavčasu se objednejte na zmíněnou servisní prohlídku. Ceny vstupenek:
TAK 250 Kč
neTAK 280 Kč
Na místě 300 Kč

Jirka a Pavel 19. února 2019

48. bál TAKu
pátek 4. dubna 2019

Dědkovský bál aneb Dědku uhni, mladí přicházejí

Rezervace kupujte u šéfů Tras a prostřednictvím Lenky B.

  • TAK 250 Kč
  • neTAK 280 Kč
  • na místě 300 Kč