Silvestr 2018 » st 2. 1. » MiMa

Povahy, tak jsem si prohlédl vaše fotky ze Silvestra a musím říct, že jste se měli dost dobře. Nejhezčí baba je Honza, ale to už vím dávno..z Alohy. Jen tak na letmou ukázku posílám jak jsme si užívali my.

Úterní hospoda » čt 3. 1. » šéf

…vydávat lístky proti prachům v hospodě v úterý 8. ledna. Kde bude, šéfe? …
Ahoj všem v Novém roce, takže, vzhledem k tomu, že Ferdinanda už definitivně nefunguje, tak než najdeme nějaké akusticky vhodnější útočiště, sejdeme se opět v Pivním baru v Blanické. Na stejném místě a ve stejný čas (místnost vpravo od výčepu od 19:00 hod.). Takže v úterý!

Vietnam – Norrisova bouda » čt 3. 1. » MiMa

Povahy, situace je taková, že do Vietnamu nejedeme, ale jedeme na Norrisovu boudu. Sraz na trénink je na Norrisově boudě zítra v pátek od 15 hodin. Přihlášky se přijímají dnes do 23hod 45 minut. Jednejte rychle, chalupa má omezenou kapacitu 12 osob.

Úterní hospoda - Vyčerpaná Čtrnáctka » čt 3. 1. » MiMa

Teda šéfe, fotky ze Silvestra jsem viděl, ale že po tom Silvestru budou bohatýři z T14 tak zdecimovaní, že nedokážou, kromě dvou jedinců, Jany M. a Luďka, ani na mé pozvání na Norrisovu boudu zareagovat… Tak to teda musela být jízda.

Vietnam – Norrisova bouda » pá 4. 1. » MiMa

Vážení, pro neutuchající nezájem akci ruším a jedu jinam.

Stáňa ve Svěrákovi » út 8. 1. » JaBar

... a paní Stáňa naše vrstevnice a naše duše spřízněná zanechává životní drážku i v opusu Střážce nádrže od Zdeňka Svěráka na straně 2 × 14 = 28…

Ad Pivní bar 8. 1. » st 9. 1. » ZuVla

Ahoj všichni, P. F. všem, s kterými jsme se ještě v novém roce neviděli. Včera se nás v první hospodě v roce sešlo opravdu hodně, zásluhu na tom má jistě i Plíhal (díky, Karle). A když už se sedělo i v druhé řadě, povstal Ivan H. a oslavil s námi své páté čtrnácté narozeniny. Dali jsme po kalíšku. A světe, div se, Stáňa si ťukla s Ivanem panákem s vodou! Prý už nebude pít. Uvidíme, uvidíme. Já sázím na Stáninu silně vyvinutou slabou vůli. Když už jsme si skoro všechno řekli, společnost se začala pomalu vytrácet. Zůstala jen krásná živá hudba od vedle, malá piva a vietnamští veteráni. Místo džungle tu vládla pivní pohoda. Taky dobrý!

Ad Pivní bar 8. 1. – doplnění » st 9. 1. » MiMa

No a jak přišla Stáňa do hospody, tak mi řekla, že přijede k nám na chalupu a to znamená, že zahájila akci a kdo z Vás, kdo se nebojí, té bílé hmoty, která leží všude kolem Norrisovy boudy, tak je vítán.

Ad Pivní bar 8. 1. – doplnění 2 » st 9. 1. » šéf

Taky ahoj, no a já bych doplnil pár dalších, tentokrát TAKových akcí:

Norrisova bouda - už je nás šest » st 9. 1. » MiMa

Povahy, tak už je nás šest. Marčelína, Stáňa, Jarmila, Luděk, Věra a Michal.

Norrisova bouda - už je nás osm » čt 10. 1. » MiMa

Povahy, tak teď jsem přišel od Káji Špulíka, kde bylo dost dobře a musím se s Vámi podělit o radostnou zprávu, že na Norrisově boudě nás bude o víkendu minimálně osm. Předpokládám, že v záplavě sněhu nebude polní cesta k Norrisově boudě protažená. Základní instrukce:
1) Ti kdo přijedou autem, tak nechat auto dole u školy.
2) Běžkařské boty a běžky mít připravené…pokud chcete v pohodě projít až k chalupě.
Další instrukce budou následovat…jdu spát.

Norrisova bouda - už je nás šest » st 9. 1. » MiMa

Povahy, tak už je nás osm. Marčelína, Stáňa, Jarmila, Luděk, Jana, Honza, Věra a Michal.
Stravování: Na chalupě je spousta jídla. Bude rybí polévka a krůtí ostrá polévka. V sobotu večer tatarský biftek a topinky. V pátek doporučuji se zastavit na večeři do Šárky a nebo z vlastních zásob. Na snídani budou nějaké koláče a nebo polévka. Obědy ve stopě.
Pivo, víno … každý pije, co si přinese. Pivo je nejdražší nápoj. Voda na chalupě je vynikající, netřeba nosit.
No a ještě mi Luděk Čáslavka poslal informaci, že v sobotu bude grilovačka na Severáku a za heslo: "Kdepak je ten prďola, co tady toči piiivo?" je možné si vykoledovat klobásu.