Oslava osmdesátin Radka

středa 19. února
Oslava začíná v cca 15 hodin v restauraci Kormorán ve Zlenicích. Kdo neví, co s načatým dnem, může jít s námi před tím na výlet. Vlak jede z Hlaváku v 10:05, možno přistoupit na zastávkách od Vršovic až po Mnichovice. Dál ne, protože v Mirošovicích vystupujeme. Půjdeme cca 1,5 kiláku do Ladových Hrusic na brzký oběd k Sejkům. Pak okolo Ladovy pomodlíme se, aby byla Baštírna zavřená, protože to by nás mohla potkat ta nehoda... Kormorán je sice hned přes vodu, ale most ve Čtyřkolech je kilák a půl vzdálený.

úterý 28. ledna
Ahoj kamarádi a kamarádky,
oslava se koná v sobotu 22.2. v restauraci Kormorán ve Zlenicích u Čerčan. Účast potvrdilo 22 osob. Vzhledem k tomu, že se nikdo nepřihlásil k přespání, bude oslava již dříve, předpokládáme příchod do restaurace 14-15 hodin, ale možno i později.
Oběd budete mít ve vlastní režii (dobře vaří, výběr z více jídel v ceně okolo 130 Kč).
V podvečer cca v 17 hod bude přípitek, poté studené obložené mísy.
Doporučená cesta s výletem: vlakem v 11.05 z Hlavního nádraží do Senohrab, pěšky přes Hlásku (2,2 km) - Kormorán naproti přes řeku, ale přívoz v zimě nefunguje.
Dále jsou dvě možnosti - přes Čtyřkoly po silnici celkem 7 km nebo přes Hvězdonice (zčásti terén, ale hezčí cesta) celkem 11 km.
Návrat do Prahy ze Zlenic posledním vlakem ve 22.43 nebo dříve ve 20.41.
Těšíme se na vaši účast, hudebníků bude hodně (5 kytar, basa, housle, mandolína).

středa 1. ledna
Milí přátelé, kamarádi a kamarádky, je to neuvěřitelné, ale v blízké době se dožiji (doufám), osmi desetiletí své existence na této zemi. A toto výročí bych rád připomněl ve vašem kruhu a společnosti. A to v sobotu 22.2.2020 v krásném údolí řeky Sázavy ve Zlenicích u Čerčan v restauraci a penzionu „Kormorán“ s možností přespání.
Z důvodu zajištění prostoru v restauraci a případného noclehu prosím, abyste mi dali vědět na můj mail chloupek.r(at)centrum.cz do konce ledna, jestli se zúčastníte a budete-li chtít nocleh na posteli (500 Kč – pouze cca 15 míst) nebo (po naplnění kapacity na postelích) ve vlastním spacáku na zemi (100 Kč) či počítáte-li s večerním návratem vlakem do Prahy.
Těším se na vás a všechny vás rád uvidím! Radek Chloupek…

Hotel Kormorán, Zlenice u Čerčan