Jarní malá Stezka » (čt 27) pá 28 4. – po 1. 5. 2023

Poslední víkend v dubnu s přesahem do prvního máje se uskuteční naše Malá Stezka. Ještě 27. března nebylo jasné, kde to bude, opět přišlo několik zamítavých odpovědí, ale dnes už je všechno jinak, a to díky Stáně a potažmo Trase 13. Takže, když bude tedy ten První máj, lásky čas, tak kde jinde ho strávit, než … pod Radobýlem!

Ubytování

Hotel Labe, Vrchlického 292/10, 412 01 Litoměřice – Předměstí Východní) , a to ve dvoulůžkových (těch bude víc) a třílůžkových (těch bude míň) pokojích s polopenzí.
Pokoje jsou vesměs zrekonstruované, malé, ale útulné, sociální zařízení čisté, ale maličkaté. Pokud bude strejný kuchař jako vloni, bude nám jídlo chutnat.
Cena se ještě dopřesňuje cena za večeře, ale předběžně lze uvést, že bude cca 600 – 700 Kč (možná o něco méně), a to za osobu a noc (to je za ubytování vč. snídaně a večeře).
A je to Malá Stezka, takže se žádné zápisné neplatí!

Korespondence ke Stezce

úterý 2. května » JiVl
Ahoj, posílám fotky » z Malé stezky na Litoměřicku. Výlety se postupně prodlužovaly a stoupání zvyšovalo
čt - Házmburk 11 km stoupání 248 m
pá - Úštěk 12 km 295 m
so - Kamýk 14 km 322 m
ne - Radobýl 14 km 391 m

Středa 5. dubna » šéf
Ahoj všem, stezkařům zvláště. Vypadá to, že i u nás na Trase to konečně začíná vypadat, jako na jiných Trasách. Že nás už začíná jezdit mnohem méně, takže už nebude takový problém shánět noclehy.
Tři týdny před Stezkou je přihlášeno pouze 33 lidí a na ubytování jen 32. A to přesto, že jsem žádal o rychlé přihlašování.
Abychom zbytečně neblokovali nějaké pokoje navíc, tak vyhlašuji tímto uzávěrku přihlášek, a to na velikonoční neděli 9. dubna 24:00. Na pozdější přihlášky už nebude brán zřetel.
Pokud jste se ještě nepřihlásili, tak to můžete učinit zde TAK neváhejte.
Pokud jde o ubytování a večerní posezení, tak nemusíte mít strach, že nás tam bude někdo vyrušovat, ubytováni tam samozřejmě nebudeme sami, ale na večer máme zamluven salonek, který bude jen pro nás.


Litoměřice a okolí

  • Hlaste se!
  • Přihlašování konči
    o Velikonoční neděli 9. dubna o půlnoci.

Přihlášení

Pavlína, Jaroslav, Blanka, Libuše, Jan, Ludek, Ivana, Marie, Petr, Stáňa, Zdeněk, Lenka, Alla, Michal, Vera, Jan, Jana, Jiří, Zdenka, Petr, Ludmila, František, Věra, Hana, Loreta, Jiřina, Vladimír, Alena, Karel, Ivana, Vera, Vladimír, Nataša, Jitka, Jiří, Miroslav, Vladimír, Rostislav, Pavel, Chapko, Jiří, Zuzana, Jana, Jiří, Eva

Odkazy a informace…