POZVÁNKA NA 22. SETKÁNÍ V MILÍČEVSI

Milí kamarádi, rádi bychom vás první červnový víkend přivítali
v Milíčevsi na dvacátém druhém ročníku setkání přátel
s velocipédy i bez nich.
Letos to bude ve dnech 2. až 4. června.


Plánovaný program
je zaměřen obdobně jako v minulých letech na pěkná a historicky zajímavá místa v okolí Milíčevsi. I tentokráte navštívíme půvabnou krajinu, uvidíme přírodní zajímavosti, historické památky, technické unikáty minulých věků i pěknou lidovou architekturu. Stále je co objevovat. Kdo bude chtít, absolvuje výlet na kole. Délka tras a náročnost bude mírná. Jako obvykle očekáváme také účast pěší/automobilové sekce, takže ti, kteří se s kolem úplně nekamarádí, nemusí váhat s účastí.
Večerní program bude takový, jaký si ho uděláme. Určitě bude oheň, dobrá muzika a příjemná společnost.

Ubytování
Oproti minulým rokům dochází ke změně. Stále setrvává jako hlavní ubytovací verze vlastní stan na zahradě. Protože jsme dokončili rekonstrukci „technického objektu“ (dřevník, garáž) vedle obytného domu a jsou v něm instalovány zcela nové schody do podkroví, lze tento prostor využít jako společnou noclehárnu pro ty, kteří nechtějí spát ve stanu. Míst tam je docela dost, ale všichni se nevejdou. Musíte ovšem počítat s noclehem ve „stezkovém režimu“ dle starých časů, tj. s vlastní karimatkou na zemi. Spaní na zemi v obývacích místnostech bychom od tohoto roku chtěli zrušit. Sportovci, kteří přijedou na kole, budou jako obvykle osvobozeni od převážení zbytečné zátěže – je nutno dohodnout předem.

Stravování
Na večerní posezení bude zajištěno pivo, víno i nealko pití a rovněž něco k zakousnutí. Příspěvky ke zpestření tabule a ukázky kulinářského umění příchozích jsou vítány. Na obědy se vždy stavujeme někde v restauraci.

Doprava
Určitě víte, jak se k nám dostanete. Případné nováčky budeme na vyžádání informovat individuálně. Pro sobotní i nedělní výlet obdrží zájemci popis tras a kopie map.

Svoji účast prosíme potvrďte brzy (nejlépe hned teď), nejpozději do pondělí 29.5.2023 a uveďte, zda požadujete místo v noclehárně.
K tomu upozorňujeme, že od 25.5. do 28.5. budeme pro komunikaci k dispozici pouze omezeně – v nutném případě telefon, maily spíše

Již se těšíme! Neumanovi + Daňkovi