Čerchov 1042

  65. Stezka » (st 27) čt 28 9. – ne 1. 10. 2023
  Koláčová Stezka » zakončení v Domažlicích

Kemp Sycherák najdete v zalesněné krajině Českého lesa u rybníka Chobot. Stojí nedaleko obcí Borek, Stráž, Přimda, Dubec, nebo městečka Bělá nad Radbuzou.
Od restaurace Dřevák, kde točí gambrinus nebo prazdroj, je to na zastávku vlaku 700 m.

Korespondence ke Stezce

středa 24. srpna » šéf
Tak se uzavřelo přihlašování. Po rozpačitém úvodu se to nakonec rozjelo a mělo by nás být zase celkem dost. A spotěšením mohu konstatovat, že i všichni zaplatili to, co měli.
V příloze posílám seznam přihlášených pro poslední kontrolu, měly by tam být i dodatečné změny, které jste nahlásili.
Jen pro upřesnění - v posledních dvou sloupcích je co nechtějí ubytování a případně polopenzi "0". Tak to prosím ještě znovu všechno překontrolujte a případně dejte vědět.

středa 16. srpna » šéf
Ahoj všem, Stezkařům zvláště, včera jsem, mimo jiné, psal ohledně přihlašování se na Stezku. Chválil jsem, že se přihlašování i platební morálka zlepšily, ale pořád to ještě není ono a již tuto neděli by měl vypršet termín přihlašování. V příloze posílám seznam přihlášených (přes formulář na čtrnáctkových stránkách) doplněný o již provedené platby. Pokud v posledním sloupci je u vašeho jména prázdné políčko, tak platba na trasový účet zatím nedorazila (jedná se o stav k dnešnímu večeru) a je tedy potřeba to co nejrychleji napravit.
Pokud někdo máte problém se dostat na přihlašovací formulář (a slyšel jsem, že někdo ten problém má), tak pak postačí poslat příslušnou částku rovnou na trasový účet a do zprávy pro příjemce napsat potřebné údaje. Třeba takový Míra Šilar tak učinil, ale zase zapomněl napsat bližší údaje (zejména kdy na Stezku přijede).
Podívejte se prosím na přiložený seznam, překontrolujte údaje, jestli je vše v pořádku. Případně dejte co nejdříve vědět.
Ještě poznámka k dodatečnému přihlášení, možné to samozřejmě je, ale kvůli ubytování na stezkovém noclehu je potřeba tak učinit nejpozději 14 dnů před Stezkou, ale počítejte s tím, že stezkovné bude dražší.

pondělí 19. června » šéf
Podzimní Stezka: přijet již ve středu hodlá celkem dost lidí, takže nocleh objednám již od středy. V rekreačním středisku budeme mít k dispozici chaty Ivana, ve kterých je celkem pět lůžek, které jsou ve třech místnostech (je to bez paland, ale některé postele jsou v podkroví). Tak, než spustíme přihlašování, tak si rozmyslete s s kým byste chtěli být ubytovaní.

Informace a odkazy

 • K 29.08.2023 je přihlášeno 600 osob, z toho 109 je členy TAKu. Vlakem chce jet 253.
 • Základní stezkovné musí být s hromadnou přihláškou uhrazeno do 31. 8. 2023 (24:00)
 • Dodatečné přihlášení je samozřejmě možné. Kvůli ubytování na stezkovém noclehu je potřeba tak učinit nejpozději 14 dnů před Stezkou a počítejte s tím, že stezkovné bude dražší.
 • Stezkovné (po uzávěrce dražší)
  • TAK 190 Kč
  • neTAK 260 Kč
  • vlak 130 Kč pojede přes Plzeň a Beroun, cena je stále stejná, ať jedeš kamkoli

Informace a odkazy

 

 • Sycherák » kemp »
 • Ubytování » Pětilůžková dvoupatrová chata Ivana s vybavením Celkem 13 těchto chat leží v borovém lese. Chata má 5 lůžek – 2 v přízemí, 2 v patře v pokoji a 1 v předpokoji v patře. Chata je vybavená kuchyňkou s vařičem a lednicí, varnou konvicí, nádobím, elektrickým přímotopem. U chaty je venkovní sezení a ohniště. WC a sprchy jsou společné, nacházejí se v blízkosti chat a slouží jen pro chaty Ivana.
 • Účastníci 14 » přihlášení »