Můra zve na vycházku č. 7 - poslední leč + » ne 1. jedna » ZuVla

Milí vycházkáři, po krátké pauze opět vyrazíme. Tentokrát na lov vysoké zvěře do Jeleního příkopu. Sraz je jako vždy v úterý 3.1. ve 13.30 na Prašném mostě u sochy tlusté Máří.
Pro ty, co měli stejný problém jako já, určit místo srazu, tak je to na zastávce tramvají Prašný most a ta tlustá Máří je její Veličenstvo císařovna Marie Terezie. (pozn. ZuVla) Dojdeme někam k Vltavě a doplížíme se na slezinu, která začíná v 18 hodin na nové štaci v hospodě Na křižovatce (známá jako Uterus).
To už se nás netýká, protože my půjdeme na naši slezinu, která začíná stejně v 18 hodin, ale je v Blanické. Tak přijďte, Lenka slíbila, že bude rozdávat lístky. A Můra ještě pokračuje: Možná jste si povšimli, že se neuskutečnila vycházka č.6 -rybniční. Chybu napravíme o týden později, tzn. 10.1. ve 13.30 v Dolních Počernicích na hrázi rybníka. Mějte se fajn a za týden nashledanou Můra

Můra zve na vycházku č. 7 - konkurenční nabídka » ne 1. ledna » AlHo

Milí přátelé, Můrova vycházka bude jistě zajímavá, ale já nabízím ještě jednu konkurenční akci. Pokud se vám nepodařilo zúčastnit se vernisáže Dvacáté výstavy Tvůrčí skupiny, můžete přijít v úterý 3. ledna na společnou prohlídku této výstavy v Novoměstské radnici, vstup z ulice Vodičkovy. Sraz je v 16.45 - 17.00. Prohlížet si můžete obrazy jak dlouho chcete, ale současně tak, abyste v 18 hodin stihli pravidelnou Čtrnáctkovou hospodu v Pivním baru.

Letní cyklozájezd 2023, přihlášky, placení zálohy » 2. ledna » šéf

Zdravím účastníky zájezdu, s některými jsme se o tom bavili na Čtrnáctkovém silvestru, ale tam jste nebyli zdaleka všichni. 22. prosince jste měli dostat od cestovní kanceláře přihlášku na zájezd s tím, že ji máte podepsat a poslat zpět a také do sedni dnů (tedy do 29. 12.) zaplatit zálohu ve výši 50%
ceny. Vzhledem k vánočním a novoročním svátkům jste to možná nestihli (poslat podepsanou přihlášku a zaplatit zálohu). Jak už jsem říkal na silvestru, nic se neděje. Sleva z ceny zájezdu za 1.moment, tzn. 700 Kč platí až do konce ledna. Takže, pokud podepsanou přihlášku pošlete až tento týden a platbu zálohy provedete v průběhu ledna (ale zbytečně to prosím neodkládejte!), je vše v pořádku. Potvrdili mi to z cestovky.
Pokud byste někdo měl nějaký problém nebo jste si případně dokonce účast rozmysleli, dejte mi prosím co nejdříve vědět! Děkuji.
Cyklistice zdar a přeji hodně příjemných cyklokilometrů v roce 2023.