ZACHRAŇTE SNĚHURKU!

41. lesní hry
13. – 15. 9. 2019

Přihláška

Všem členům a příznivcům TAKu (Trpasličí akademie kutajících)

ČTK (Čmuchalková trpasličí kancelář) vydala informaci, kterou získala od vždy dobře informovaného zdroje z královského hradu, že naše (samolibá) královna se opět po čase dotázala kouzelného zrcadla. Výsledkem je, že se (údajně) znovu chystá útok na naši Sněhurku. Tomu musí být zabráněno!!

Voláme tedy na pomoc všechny, nejlépe pak Prófu, ba i Prófku, Dřímala i Dřímalku, Kejchala i Kejchalku, Štístko i Štístko, Stydlína i Stydlínku, Rejpala i Rejpalku a Šmudlu i Šmudlinku. Přijďte prosím, abychom zachránili naši Sněhurku. Zapomeňte na to, že vám kdysi ujídala z vašeho chlebíčku, upila z vaší malinové limonádičky, uzobla z vašeho medíku, či že seděla na vaší stoličce nebo dokonce, že spala ve vaší postýlce. Sněhurka musí být zachráněna, vždyť, kdo by vám pral, žehlil, vařil, zašíval, uklízel…

Zkrátka potřebujeme všechny schopné. Ovšem pozor, pomoc musí být komplexní, takže je potřeba schopností i těch méně schopných, neschopných a případně i všeho schopných nebo úplně neschopných! Prostě je potřeba pomoci od všech, od těch zkušených i nezkušených, dříve narozených i narozených později, mrštných, pohyblivých, méně pohyblivých i naprosto nepohyblivých. Všichni se uplatní!

další pokyny budou brzy

Pozor!