Nejnovější příspěvek

Svěží dílko se jmenuje Vzhůru cestou kamenitou za nevěstou znamenitou aneb zoufalé čekání.

Zoufalé čekání na grilovaný hermelín zmutovalo po deváté hodině  na zoufalé čekání na Radůze. Když jsem i já pochopila, že nebudu vystavena na vyvýšeném pódiu, které mi naštěstí zasedl průvodce dějem ZSV, a ani že nebudu vtipně vtažena do hry, coby Radůz nebo nedej bože ježibaba s velkým hladem, užívala jsem si ohromně verše, úžasné herecké výkony, nezapomenutelné kostýmy, i nápovědu - jak ti všichni namačkaní dokola. A znovu si užívám teď u monitoru v práci, kdy i kolegové z mého hýkání pochopili,  že se zrovna nevěnuji optimalizaci svých programů. Velké díky za bahenní lázně - jen co najdeme s Radůzem volný víkend, budeme referovat. A pak už se hrálo - všichni mí oblíbení hudebníci hráli jak o život a tancovalo se v baru i na mole, když jsme byli v půl třetí vyhoštěni přes palubu.

Reakce autora na video z našeho představení:
"Ahoj Ivanko, až dnes jsem se dostal k počítači a byl jsem z toho paf! Jsi borec! Sehrát mou ptákovinu z vysokohorského terénu na pár metrech čtverečních, tomu říkám režijní počin. Chválím rovněž herce a herečky. Potlesk na otevřené scéně a rozesmáté publikum, co víc si parta nadšenců může přát! Díky všem! Moc jste potěšili starýho sešlýho dědka, bejvalýho nezmaršála! 
Vděčný JOGRS"

Vzpomínej, kdo jsi pamětníkem

Jirka Gottwald T3 nahrál sestříhané filmy Stezek

4. Stezka – Šumava 21.–24. 10. 165, zakončení ve Velharticích

 

5. Stezka » Jeseníky 21.–24. 4. 1966, zakončení v Horní Branné

 

7. Stezka » Vysočina 13.–16. 4. 1967, zakončení v Předhradí

140. výročí ve Čtyřkolech, 2011

Přípravy na narozeniny byly krátké, ale o to intenzivnější. Jen co jsme jedenáctého u Voraře určili téma, začal Mistr malovat plátna, náš šéf vyrábět u večerní televize sado maso pomůcky, Lenka doplňovat vzdělání sledováním porna a my ostatní dámy shánět oblečení.

Zobrazit více »

46. Stezka, zakončení v Lázních Kynžvart, jaro 2004

A pak zúročení pečlivých příprav především našeho šéfa, ZSV, JaVora a dalších. Okolo velkého Bolševníka na hřiště, kde postaven přístřešek (zapůjčil Jirka Navrátil), nástup císařů, cara a zcela zhuleného Metternicha a vzdávání holdu jednotlivými Trasami (nedělali náhodou tihle Metternichovi pápá?). Tak kvůli těmto nádherným medailím muselo posečkat i projektování ruzyňského letiště. Kat a katík v rakouských barvách, není ti vrchní Ydeologu rakousko-uherského mocnářství líto neúčasti? A pak už soutěž v kvapíku, příspěvky do kabinetu kuriozit v sídle jeho Výsosti a odchod panstva za zpěvu rakouské hymny. Tajní byli tak tajní, že po nich zbyl jen orlíček, tak vyzradím, že naši Brettschneidři byli Ivana Č., Michal, Tonda a Noris. 

Zobrazit více »